ASCENDENT

Hledat

Přejdi na obsah

ASCENDENT

ASTROLOGIE

ASCENDENT VE ZNAMENÍCH

ASCENDENT je jeden z nejvýznamnějších prvků horoskopu. Je to stupeň horoskopu, který v daném okamžiku narození a na daném místě vystupoval nad východní obzor. Zároveň je to začátek I.domu horoskopu, domu našeho ega.
Spolu se znamením ve kterém je Slunce a Měsíc, tvoří hlavní prvky každého horoskopu.
Sluneční znamení představuje vaši základní povahu. Ascendent je aktivním projevem každé bytosti, představuje způsob, jakým přistupujete k životu, jak čelíte jeho problémům a jak se projevujete vůči ostatním. Způsob, jakým se jevíte světu, váš fyzický zjev. Charakteristiky vycházejících znamení vám umožní nahlédnout do povah ostatních lidí, porozumět lidem ve vašem životě.
Pro ty co čtou horoskopy v novinách a časopisech, tam je zohledněno pouze Slunce ve znamení. Zjištěním ascendentu si doplníte další znamení s dalšími vašimi vlastnostmi a schopnostmi. Nebo v případě stejných znamení, si svoje vlastnosti a schopnosti ještě zvýrazníte.
Máte tady k dispozici tabulku výpočtu ascendentu, která platí pro SEČ, ten kdo se narodil v době letního času musí odečíst 1 hodinu.
Upozorňuji, že tabulka je pouze orientační. Ascendent, který si najdete v této tabulce, není pro všechny úplně přesný. Zvláště pro ty co se narodili v posledních dnech každé ze tří dekád nebo na konci znamení. POKUD BUDETE CHTÍT ZNÁT PŘESNÝ ASCENDENT, KLIKNĚTE ZDE.
Po tabulce následují popisy jednotlivých vycházejících znamení. Klikněte na svůj ascendent, který se vám otevře v novém okně. Popis ascendentu, který je součástí I.domu horoskopu, ještě ovlivňují přítomné planety v I.domě a planety, které vytváří na ně a ascendent nějaký aspekt.
Z tohoto důvodu, uspokojivý a hlavně správný výklad dle těchto informací nezískáte pouhým nalezením a jejich přečtením. Je nutné ještě provést tzv. divinaci(analýzu jednotlivých prvků horoskopu) výkladu, kterou je lépe svěřit profesionálnímu astrologovi. Může se vám totiž stát to, že některé informace se vám budou navzájem vylučovat nebo si budou protiřečit, a vy řeknete, to nefunguje jsou to nesmysly. Všechny zde popsané informace jsou čistě pouze informativní a v žádném případě nenahrazují kompletní a správný výklad horoskopu jednotlivé bytosti. Ten si můžete objednat ZDE.


Ascendenty


ÚVOD | KVANTOVÉ LÉČENÍ | ZDRAVÍ Z PŘÍRODY | ASTROLOGIE | NUMEROLOGIE | E-SHOP | E-PRÁCE | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku