EROTICKÝ HOROSKOP

Hledat

Přejdi na obsah

EROTICKÝ HOROSKOP

ASTROLOGIE > HOROSKOPY


EROTICKÝ HOROSKOP PRO VŠECHNY


                     
Beran   Býk   Blíženci   Rak   Lev   Panna   Váhy   Štír   Střelec   Kozoroh   Vodnář   Ryby

BERAN


(21.3. až 20.4.)Vůle dobývat a nesmlouvavost charakterizují jedince narozeného ve znamení Berana. Neuhne před ničím, jedině pokud si řekne, že počká a pak zapomene. Nepoužívá žádné rafinované finty ani komplikované strategie, tak dlouho bije hlavou do zdi, až ji prorazí nebo padne vysílením. Pak přenechá dokončení úkolu těm více kombinujícím a trpělivým reprezentantům znamení. Beran je znamení vojensko-sportovní se všemi přednostmi a vadami těchto profesí. Přímočarý a drsný, impulsivní a odvážný, vitální a agresivní. K získání Berana mu stačí dát na srozuměnou, že se ocitnul na Vašem seznamu a sám Vám skočí do sítě. Intelekt a umění dialogu jsou na nic, pokud chybí pružné tělo. Krátký rozhovor bez zbytečných zdržovaček, rázné rozhodnutí a rychlá jízda. Ale ne krátká! Berana vyzbrojil jeho ochránce Mars ohromnou vitalitou a kondicí. Pokud se hodláte utkat s Beranem v milostných hrátkách, musíte být v životní fyzické formě. Čekají Vás totiž radostné a spontánní radovánky, jejichž nekonečné opakování Vás přivede nejen do ráje, ale hlavně k mdlobám z vysílení. Musíte mít na paměti, že během takových her Beran obvykle zapomíná na bezpečnost a je tedy na Vás, abyste se později nemuseli "vázat". Takový už prostě je a nic s ním neuděláte. Z toho důvodu je více než vhodné mít vždy po ruce alespoň jedno balení kondomů Classic. S tímto nenasytou můžete provozovat sex prakticky kdekoliv: v kanceláři, na chodbě, ve vlaku nebo zámecké zahradě. Není to spojeno se sklony k perverzi nebo útěkem od každodenní rutiny, ale přímo chorobnou netrpělivostí a touhou po realizaci svých snů. Jestli i po tom všem máte chuť mít co do činění s Beranem, vyzbrojte se Durexy a odvahou. Čeká Vás spanilá jízda nebo několik upřímných slov. V každém případě to bude mít rychlý spád.


Beran - Žena


Ráda miluje a je milována. Je to nevypočitatelná potvůrka, ve které se dá jen těžko vyznat. Dokonalá herečka chovající se tak, jak zrovna chce a jakou má náladu. Často bývá obklopována muži a dokáže se před nimi předvádět a přetvařovat s famózní suverenitou, přičemž si každého z nich dokáže omotat kolem prstu bez mrknutí oka. Je to idealistka, která si bez přemýšlení přetváří svět podle svých představ a hodlá ho užívat jako pravá bohyně plnými doušky. Je velmi impulzivní a zrovna moc nepřemýšlí než něco řekne, ale zase je to opravdu upřímné a bez přetvářek. Když se rozjede, je jako uragán. Když něco chce, dostane to a vezme si to kdy chce a jak chce. Dokáže muže okouzlit, aniž by se musela snažit.
Vyzařuje z ní sexuální energie, kterou nelze přehlédnout. Sex je pro ni krásným uvolněním a zpestřením jejího divokého životního stylu. Jak žije tak i miluje. Divoce, chtivě a vášnivě. A proto dostane koho si umane. Když se chce milovat, je to převážně vždy proto, že má chuť a chce ho v sobě cítit. Jak se na to tváří její partner ji momentálně nezajímá. Dokáže se milovat kdekoli je to jen trochu možné. Když má chuť, neexistují překážky.


Beran - Muž


V beranovi naleznete muže, který jde ve všech případech rovnou na věc. Je velmi agresivní a namyšlený, přesto však upřímný a kamarádský. Vyzařuje z něj tajemný a vulgární sex appeal, který Vás tak přitahuje, rajcuje a láká. Milování v neuvěřitelných situacích a na neuvěřitelných místech jsou jeho vysněné a často i uskutečněné praktiky. Je až neuvěřitelně žárlivý a není radno ho provokovat, nebo mu zadávat jakékoli záminky k žárlení. Když si ho však dokážete získat, máte ho nastálo a jen velmi těžko se ho zbavíte. Při sexu se mu nesnažte bránit, nebo vzpouzet, chcete-li se s ním opravdu milovat. Mohl by být hrubý až agresivní, ovšem do jisté míry to může být příjemné i pro Vás.
Jeho choutky jsou opravdu velké a různorodé, ale velkou část ženského zvěrokruhu vzrušuje právě experimentace při milování. Pokud však nemáte ráda anální styk, asi to nebude ten pravý společník pro sexuální hrátky. Poloha zezadu a pokud možno ve všech možných i nemožných otvorech ho přivádí do varu. S největší pravděpodobností si Vás při tom i sváže, abyste byla oddaná a bezbranná, přesně podle jeho představ. Obzvlášť vyburcovat ho pak dokáže skupinový sex. To trká do čeho může i nemůže. Počítejte s tím, že sex s beranem dost často bolí. Trhání, škrábání, kousání, tahání, to je to co beran chce a co ho rajcuje.

NAHORU

BÝK

(21.4. až 21.5.)
Hromadění movitých věcí zaručuje bezpečnost v mnoha oblastech života. To si myslí i Býk a má svým způsobem pravdu. To znamená, že se nevyplácí svádět Býka spontánně a bez peněz. Takové zbrklé akce mohou být zaplacené odmítnutím a vyřazením ze seznamu potenciálních milenců - ztracenou pozici lze vybojovat jen v ojedinělých případech. Rozhodování je u něj dlouhodobým a důležitým procesem, ale ne z důvodu absence inteligence, důvodem jsou obavy z následků rozhodování. Jednou udělané rozhodnutí je jediné a konečné. Musíte se vyzbrojit trpělivostí a dbaním na svůj dojem důvěryhodné a vážné osoby.
Máte jediný úkol: vlastnit dokonalé fáro a značkové hodinky, pozvánka na večeři v drahé restauraci je zkratkou cesty k cíli. V rámci udržení známosti nesmíte v žádném případě zapomenout na pravidelné dárky symbolizující a zaručující pevnost Vašeho vztahu. Ovšem největší chybou by bylo spojení Býka s obyčejným materializmem. Jeho citlivost a bohatá duše je chráněna od tvrdého zevnějšku hradbou z věcí zaručujících komfort a pocit nezávislosti. Býk se snaží uzavírat pragmatické, výhodné a trvalé svazky, ve kterých se partner stává jeho majetkem (poznámka pro zastánce monogamie: Býk se necítí být majetkem partnera). Rozchod s chronicky žárlivým Býkem je dlouhodobou, psychickou a divokou záležitostí. Získání Býka je častokrát těžkou prací, ale odměna, jež čeká na vítěze, stojí za námahu. Smyslnost a sexualita tohoto znamení uspokojí ty nejnáročnější a vybíravé, chuť ke spolupráci překvapí úplně všechny. S velkým nasazením se také starají jak o spokojenost a satisfakci partnera, tak o to, aby vše probíhalo v romantickém a pohodlném prostředí. Nikdo nezapomene na chvíle strávené ve společnosti Býka. Sami dbají o bezpečnost, můžete se pouze zmínit o pro ně vhodných kondomech Ultra Thin, určených pro náruživé zástupce tohoto znamení.


Býk - Žena


Je to dokonalý přeborník ve svádění mužů. Je to bouře s citem květiny. Když si něco zamane, dostane to buď jak buď a svou zarputilostí docílí svého záměru jakýmkoli způsobem. Je to velice srdečný a přátelský tvor, který však dokáže i k smrti nenávidět a kout rafinované pikle. Její praktičnost a smyslnost jí slouží jako dokonalý ukazatel při výběru svého partnera pro sexuální hrátky.
Jakožto romantička, která miluje bohatství a přepych, dokáže bez problémů zaujmout svým vystupováním a oblékáním. Často je to žena, která má dokonale a bujně vyvinutá prsa s velmi citlivými bradavkami. Má ráda procítěný a dokonalý sex s romantickou předehrou, hlazením a líbáním. Vůbec jí není cizí onanování a sebeukájení, ve kterém je tak dokonalá. Sex vnímá jako krásnou souhru nahých těl, které se zmítají ve smyslné slasti něžných dotyků, a proto ho chce tak často. Dává přednost milování v příjemném a dokonalém prostředí, které jí navozuje pocit bezpečí. Chce se milovat a svůj chtíč chce vždycky uspokojit.


Býk - Muž


Má rád pohodlí, blahobyt a dokonalé atmosféry. Je to tvrdohlavá palice, která když se pro něco rozhodne nebo nadchne, nikdo mu to nerozmluví. Sex není jeho nutnou potřebou, ale převážně zajímavou a častou zálibou. Pokud se však do nějaké zamiluje, miluje opravdově a těžko se ho bude zbavovat. Pokud pod ním jednou budete ležet, jeho smyslnost a nevyčerpatelná sexuální energie Vás budou velmi přitahovat a vzrušovat.
Dokáže být vnímavý a citlivý k vašim pocitům a požadavkům. Je to kliďas, který hodně vydrží, ale běda, pokud se rozzuří. Je doslova jako zuřící býk, který převálcuje všechno, co mu stojí v cestě a hned tak neodpustí. Když miluje, tak se skutečným zájmem o svůj protějšek. Nenechá si radit jak milovat, on to ví sám nejlépe a je natolik vnímavý, že se dokáže přizpůsobit na základě vašich projevů. Není sice přeborník v experimentování, ale všechno bohatě vynahradí jeho procítěnost a vytrvalost.


NAHORU

BLÍŽENCI

(22.5. až 21.6.)
Profesionální diletant, pseudointelektuální pseudomilenec, mistr lhaní a neuvěřitelných historek, při jejichž poslechu některým posluchačům měknou nebo naopak tvrdnou údy - nejčastěji na chatu nebo přes telefon, málokdy v posteli. Blíženci, zvědaví na celý svět, se nemohou delší dobu soustředit na jediný objekt . Vypadá to jako dva charaktery uvězněné v jednom těle: jeden se snaží normálně fungovat podle obecně přijatých norem a druhý je nezaujatým pozorovatelem a moderátorem chování. Ten první se chce zamilovat, ten druhý filtruje emoce přes emocionální síto - výsledkem je "asiláska" a uvědomění si zamilovanosti. Svádění Blížence znamená neustálý pohyb a připravenost na změny situací a výkyvy nálad. Blížence doporučujeme především jedincům, kteří dávají přednost svádění a celému procesu získávání srdce (v tomto případě spíše rozumu) před sexuálními příjemnostmi. Investujte trochu svého času do povrchního seznámení se s módními tématy, zaujměte Blížence rozhovorem, a zbytek půjde sám. Rychle se chopí iniciativy, chytí se načatého tématu.
Po pár minutách bude hovořit o věcech, o kterých nemá ani páru, ale stále s výrazem odborníka. Běda odborníkovi opravdovému, který, uražen povrchními znalostmi tématu, bude zkoušet dokázat, že Blíženci neví, o čem mluví. V umění diskuse je odborník předem odsouzen k prohře, nakonec mu bude zvláště krutým způsobem dokázána marnost jeho intelektuálního snažení a přede všemi pošlapána jeho důstojnost. Večer strávený ve společnosti Blížence je velmi příjemným a poučným zážitkem, nepočítali bychom ovšem s diskrétností. Upřímně řečeno, osoby, které mají tu čest zaujmout Blížence, se často stávají hrdiny vymyšlených erotických historek, které dotyční tahají z rukávu podle potřeby. Postelové hrátky jsou experimentálním prostředkem sbírání poznatků o světě způsobem příjemným, prokládaným živou diskusí. Pro společnou bezpečnost, na kterou Blíženci občas zapomínají, doporučujeme používat kondomy Select, které vnášejí nové prvky a příchutě do požitku, protože Blíženec vyžaduje po celou dobu neustálé změny. Pamatujte také na to, že zástupce tohoto znamení potkává hodně lidí, se kterými si chce popovídat.


Blíženci - Žena


Dokáže doslova nemožné. Okouzlí, vyprovokuje, očaruje, získá. Je vtipná, přitažlivá a vzrušující. Je to téměř dokonalá žena se sklony k sexuální dychtivosti a hmotnému blahobytu. Dokáže pozorně naslouchat svému okolí a nabyté poznatky dokáže využít vždy v pravou chvíli ve svůj prospěch. Velmi snadno si získává přízeň mužů, kterou dokáže i patřičně využít. V každé situaci se dokáže řídit svým dokonale vyvinutým instinktem lovce a samozřejmě i jinými vyvinutými partiemi svého těla. Nejsou to však jen ,,nějaké" partie - je to dokonalá zbraň pro dosažení všeho, čeho si umane.
Ráda si užívá svobody a nesnáší žádné omezování jak v životě, tak i v sexu. Často střídá své partnery za účelem zdokonalení sebe sama a poznání dokonalých sexuálních rozkoší. Sex je pro ni lákavá slast, kterou si dopřeje kdy chce, jak chce a s kým chce. Je náročná jak ve výběru svého partnera, tak v jeho zkušenostech v oblasti sexu chtivosti. Když se miluje, miluje se podle svých představ a svých vlastních pravidel s citem, s něhou a se vším co je slastné a vzrušující. Dokáže se sladce milovat i chlípně dovádět. Je dokonalou vzrušující bytostí, která se nenechá odbýt jen tak nějakou standardní souloží.
Chce poznávat víc a víc nového a rozkošnějšího. Její láska, milování a chuť k sexu je naprosto spontánní a to jak s mužem tak s ženou. Ať už má v sobě penis, prsty, náhražky, nebo jazyk, její vzrušení je vždycky skutečné a burcující. Má nejdokonalejší a nejvášnivější orgasmus jaký lze zažít.

Blíženci - Muž


Každý Blíženec je vynikající bavič a řečník. Ať mluví pravdu nebo ne, nikdy to na něm nepoznáte. Po ženách netouží ani tak moc, jako ony po něm. Rád je ochutnává a střídá, ale jen do chvíle, než ho zkrotí ta jedna jediná. Přitahují ho extrémní praktiky a ženy, které mu udělají cokoli oč si řekne. Nerad se opakuje a dělá tytéž věci ve stejný čas a na stejném místě. Nemá trpělivost a dost rychle znervózní, pokud mu nejde všechno tak, jak si představuje. Je to odborník v přetvářkách a předstírání, přesto však rád pomůže každému, kdo je momentálně v tísni.
Vždy musí být tím, kdo všechno zná, všechno ví a všechno umí. Pokud mu začne někdo odporovat, asi nebude jeho kamarád či kamarádka. Každou ženu miluje jako málokdo, ovšem nikdy není poznat jak moc. Rád pozoruje své sexuální praktiky v zrcadle za denního světla a dokáže se dlouhé hodiny sám ukájet, protože to není tak namáhavé jako zdlouhavý sex se ženou. Na druhou stranu kdo rád neonanuje? Uspokojí rád převážně sám sebe než partnerku a pokud ji uspokojí, tak hlavně ze slušnosti. Dokáže však ženu nabudit a téměř uspokojit svými proslovy a řečmi. Ví, co kdy povědět a jak to povědět. Dokáže ji vzrušit, aniž by se ji dotkl.


NAHORU

RAK

(22.6. až 22.7.)Ovládaný emocemi je nepředvídatelný, neřídí se žádnými racionálními pohnutkami, které by mohly vysvětlit jeho chování. Citlivý a chránící své nitro, Rak má jediné slabé místo ve svém krunýři - žaludek. Získání si Raka je vždy spojeno s dobrým jídlem. Nejprve tím domácím, které Vás ukáže jako osobu neobvyklou a magickou. S postupujícím časem si budete muset zvyknout na fakt, že Rak nejedl jen z jednoho talíře. Během svádění zástupce tohoto znamení je potřeba pamatovat na navázání emocionálního spojení. I kdyby se jednalo jen o přelétavou známost musí obsahovat alespoň špetku romantismu a ždibec citů. Zapíšete se totiž navždy do jeho srdce. Z důvodů své nesmělosti musí být Rak dobývaný, ale jemně a nenápadně.
Příliš okatý a mechanický tah na branku se setká s jedinou reakcí - Rak se stáhne na delší dobu do své ulity. Stává se tehdy zapšklým a nepříjemným pro okolí, občas dokonce krutým navzdory své přirozené jemnosti. Na druhou stranu, pokud si získáte jeho důvěru, jeho nesmělost zmizí jak mávnutím kouzelného proutku a Vás může ještě přivést do rozpaků svým chováním. Vyhýbaní se nepříjemným situacím a lehký sklon k hédonismu činí z Raka výborného kumpána pro postelové zážitky v domácím prostředí, a o tom, že má místo klepet ruce, se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Smysl pro bezpečnost je jednou z klíčových vlastností Raka, tím pádem bude preferovat jeden z nejbezpečnějších kondomů na trhu - Extra Safe. Rak, reprezentant živlu Voda, se může utlouct za vším, co je mokré, teplé a příjemné. Je velmi úzce spjat s domovem, intimní chvilky prožívá nejraději právě tam, a rád se jistí z několika stran, může mít několik opravdových domovů.


Rak - Žena


Je to nejoddanější stvoření zvěrokruhu. Ve své podstatě je velmi nesmělá a plachá. Aby utlumila tyto vlastnosti, snaží se na sebe upozornit alespoň vkusným oblékáním. Její přátelská a upřímná povaha ji umožňuje lehce navazovat kontakty a nové známosti. Láska, něha a bezpečí jsou city, které nutně potřebuje ke svému životu. Nutně je potřebuje, ale dost těžko je dokáže opětovat. Další její nutnou potřebou jsou nákupy. Velmi ráda a skoro pořád by něco kupovala.
Lásku spojuje se sexem a sex s láskou. Jedno bez druhého je pro ni nepřípustné. Je absolutním ideálem pro manželský vztah. Při sexu se ale přeci jen trochu změní. Byť působí stydlivým a plachým dojmem, vře v ní vášeň a sexuální touha. Touží být milována něžně a citlivě s jemnými doteky po celém jejím těle a nejraději na místech, která jí jsou dobře známá. Vycítí-li pak tento něžný přístup, začne se z ničeho nic rozpalovat jako žhavá kamna. Zduřelé bradavky a vlhký klín jsou toho nejlepším důkazem. Podpoří-li své vzrušení ještě navíc kapkou alkoholu, změní se najednou v sexuální vášnivku.

Rak - Muž


Je to tajemný a nevyzpytatelný patron, ve kterém se střídají nálady s emocemi a nikdy nikdo přesně neví, co od něj může očekávat. Je to snílek, který sní hlavně o tom, co s největší pravděpodobností nikdy v životě neudělá. Sní o nevěře, skupinovém sexu, úchylných praktikách a hlavně o bouřlivém sexu se třemi překrásnými ženami najednou. Je zdvořilý, galantní a citlivý s vášnivou touhou po obšťastňování krásných a inteligentních žen. Dokonce má tu výhodu, že na něj skutečně tyto ženy letí. Nevýhodou ale je, že když už nějakou takovou získá, neumí si toho vůbec vážit.
Je panovačný, neupřímný a urážlivý. Poučuje každého o tom, jak má, co má, kdy má, ale sám se tím nikdy neřídí. Radí a poučuje i při sexu, ale je pravda že to myslí dobře a ze všech sil se snaží, aby dokázal nanejvýš dobře uspokojit svou partnerku. Nebude nikdy myslet je na své vlastní potřeby, ale bude smyslně vnímat hlavně touhy a přání své partnerky. Rád se miluje v jakémkoli prostředí a velmi obratně dokáže každou ženu dráždit a vzrušovat na klitorisu a zduřelých bradavkách.

NAHORU

LEV

(23.7. až 22.8.)Lev je vládce všech znamení horoskopu. Alespoň On si to tak myslí. Teoreticky se má jako hlavní lovec stát tím nejobdivovanějším. Ve skutečnosti ho jen stačí podrbat za uchem a stane se přítulným a potěší jako koťátko. Nemůžete mu ale ukázat, že v tomto stavu nevypadá jako král, protože se okamžitě urazí a dostanete se v jeho nemilost. Je velkorysý, proto Vám to ihned promine, ale pro příště k němu musíte přistupovat s větší úctou a daleko více diplomaticky. Komedie a tragédie zároveň. Tento rozený herec potřebuje publikum a scénu, aby se mohl seberealizovat a být šťastný. Co je ovšem horší, takové divadlo s ním musíte hrát i v posteli: hlasité vzdychání a akrobatické pozice udržují Lva v přesvědčení o své majestátnosti a umění milování. Vděčným pomocníkem bývá zrcadlo, ve kterém můžete pozorovat výsostný královský pár.
Jestli máte smůlu a narazili jste na egoistického Lva, musíte mu jemně naznačit, že to ještě není konec. Lev je zvíře velmi vitální, nebude mít tedy problémy s opakovačkami (naopak, bude z tohoto důvodu velmi pyšný, musíte mu ovšem dát najevo, že jste si toho všimli). Kromě celé této komedie mu nelze upřít, že dokáže celou zábavu zorganizovat tak, aby se nikdo nenudil. S ohledem na to, že se Jeho veličenstvo nezabývá přízemními věcmi, přichystejte pro něj překvapení v podobě kondomu Arouser - ocení Vaší iniciativu. Nezapomínejte na to, že poddanství zavazuje, musíte tím pádem dbát na to, abyste se líbili nejen svému vládci, ale - co je ještě důležitější - jeho přátelům, jejichž rolí je obdivování Jeho osoby a všeho, co Mu patří. Vládce má svá privilegia, a proto musíte sem tam zavřít oči (a nezřídka i pusu) nad jeho veřejnými flirty. Jediným potěšujaícím faktem je to, že Lev má dobrý vkus a Vaše konkurence bude splňovat vysokou laťku.


Lev - Žena

Je to žena s tisíci vlastnostmi. Je sobecká, chlípná, svůdná a okouzlující. Žije pro muže a pro jejich bezmezný obdiv. Touží být obdivována a uctívána jako bohyně. Je velmi impulzivní a její jednání a chování je nevypočitatelné. Chce si vybírat svou kořist, které potom milostivě umožní jí olizovat a uspokojovat. Ráda se parádí a lehkomyslně utrácí za krásné spodní prádlo, parfémy a šperky. Každý muž se však za ní ohlédne a aspoň na chvilku po ní zatouží.
Je to skutečná lvice královna a moc dobře to o sobě ví. Pokud se však jeden z vyvolených stane jejím miláčkem, snese pro něj modré z nebe. Miluje sex a poměrně často ho i chce. Už samotné svlékaní před zraky svého partnera ji vzrušuje. Při souloži je agresivní a snad i neukojitelná. Chce se milovat pořád a neustále chce slyšet lichotky o sobě a své vášni. Usiluje o dominantní postavení a neustále chce svého partnera ovládat a určovat co a jak. Ve svém vzrušení se ale přestává ovládat a je jí vcelku jedno v jaké poloze se pak nachází.


Lev - Muž

Je si vědom toho, že přitahuje a láká ženy. Je sdílný a společenský typ, který si vás umí získat. Rád si bude s každou zahrávat a testovat co vydržíte. Ovšem on sám to nesnáší. Je také panovačný, rád si podrobuje, ale nechce být podrobován. Tak jako každodenní stravu potřebuje i ženy a sex.
Líbí se mu hezky oblékané a čistotné ženy, které mu ještě navíc výrazně dávají najevo jak po něm prahnou. Žije v domnění, že ve skutečnosti ho chce každá. Zajímají ho především jeho sexuální potřeby a proto nepočítejte s nějakou extra výraznou předehrou. Chce se rychle a vznešeně pomilovat, pokořit svoji oběť a poslouchat to, jak byl výborný. Rád ženu ovládá a zaučuje do tajů svých sexuálních praktik. Nedávejte mu najevo, že už to dávno všechno znáte, bylo by dotčeno jeho lví ego.


NAHORU

PANNA

(23.8. až 23.9.)Koketérie Panny ji katapultuje na čelo frivolního Zvěrokruhu. Umění nevinného erotismu je tak silné, že naivní amatéři si mnou ruce nad vidinou brzkých rozkoší, ke kterým ale nedojde. Znajíc svůj půvab a disponujíc praktickým uvažováním umí Panna s vrozenou elegancí přetrvat v dnešní době se zástupem platonických obdivovatelů. Perfekcionismus, pedantství a kritický přístup ji zajišťují poměrně dlouhé období ve svobodném stavu. Ve většině důvodů na vlastní přání, protože nenachází kandidáty procházející testy kvality s výsledkem 1A. A takové zkoušky musí partner Panny absolvovat denně. Každý, kdo vydrží neustálé poznámky a uštěpačné komentáře ohledně své osoby na veřejnosti, bude sladce odměněn. Pod povrchem zdánlivé nesmělosti dřímá gejzír smyslnosti. Panny jsou prostě sexuálními entuziasty. Inteligentní a vtipné, tráví čas hledáním ideálů způsobem velmi odvážným a častokrát kontroverzním, nehledíc na reakce okolí. Jestli se i přes to chcete pokusit získat srdce Panny, máte o sobě vysoké mínění a jste připraveni na kritiku, i na tu velmi intimní.
Musíte se prezentovat jako osoba velmi decentní, přesná, která si poradí v každé situaci, s každodenními problémy atd. Ale jakou to má souvislost s postelí a sexem? V průběhů vtipné konverzace ohledně banálních témat si náhle uvědomíte, že už to začalo, a to jak! Jako představitel živlu Země má Panna ráda zábavu bez zábran a šikovné ruce. Milování s Pannou je tak neobvyklé a smyslné, že po kosmickém orgasmu Vás může vrátit na zem pouze její poznámka o neumytém nádobí. Sama dbá o bezpečnost a - co je možná ještě důležitější - hygienu (podívejte se do kapsy nebo kabelky Panny a určitě tam najdete kondomy Classic). V klasické astrologii panuje názor, že Panna je monogamním znakem. Pořád nemůžeme pochopit proč.


Panna - Žena

Panna je panna. Upřímná, milá a laskavá, nicméně značně nepřístupná. Nikdy nejedná instinktivně, ale hlavně rozumově. Na celý svět má logický pohled a neuznává jakési povrchní city či choutky. Dokáže se perfektně ovládat, a proto je velmi obtížné odhadovat její momentální pocity. Nepřehlédnutelná je však její energie a chuť do života.
Ve společnosti se chová jako pravá dáma, skromně a vznešeně. A to je právě to, co muže dokáže tak provokovat a burcovat. A ona to moc dobře ví. Ráda se líbí, nicméně si vybírá muže, kteří jsou na její intelektuální úrovni. Před sexem chce procítěnou předehru, aby měla čas se ujistit že je s tím pravým. Vnímá každý dotek a ihned ho dokáže několikrát analyzovat. Jakmile se však ujistí, že se nespletla, začne se pomalu uvolňovat a popouštět uzdu svých vášnivých emocí. Ta tam je ta cudná a plachá žena. Dokáže mít orgasmus i při polibku a ještě k tomu několikrát za sebou.


Panna - Muž

Muž ve znamení panny je skutečným intelektuálním panicem, na kterého musíte vyzrát hlavně svou inteligencí a ženskou taktikou. Zajímá ho všechno co podpoří jeho vzestupnou kariéru nebo jakýkoli prospěch pro jeho osobní život. Víc než ženy ho však lákají peníze a moc. Neriskuje, přemýšlí, kombinuje a počítá i s nemožným. Od svého okolí očekává, že se bude chovat stejně jako on.
Pokud si ho však nějaká získá, dokáže ji rozmazlovat a hýčkat ovšem nikdy nevíte, zda je to z lásky, nebo za účelem jeho prospěchu. Je převážně stydlivý a plachý, ale s věrností až za hrob. Pokud jdete na rande, už předem je naplánováno kam půjdete, kde a jak to budete dělat a někdy je schopen načasovat i dobu aktu. Pokud mu předem bez jakéhokoli ostychu na rovinu řeknete, jak to máte nejraději, vězte že nezklame a vrcholný orgasmus vás nemine. Je velmi citlivý a něžný s absolutním soustředěním a sebeovládáním v každé situaci.


NAHORU

VÁHY


(23.9. až 23.10.)Příjemnost a komfort. Žádný jiný znak nerozumí těmto pojmům tak, jako Váhy. Rande s Váhami musí být pečlivě připraveno - a to pokud jde jak o Váš zevnějšek, tak i psychický stav. Váhy Vám neskočí na značkový obal, pokud se pod ním skrývá lidový vkus. Prostředí musí být příjemné, estetické a komorné. Před schůzkou rychle přečtěte nějakou knihu, skočte do kina nebo divadla. Není lehké okouzlit Váhy, nesmí se zapomenout na povídání a výměnu názorů, ovšem na patřičné úrovni. Váhy patří do skupiny vzdušných živlů (společně s Blíženci a Vodnářem) - velmi si cení intelektuálního rozptýlení, což dnes patří k výjimkám. Bohužel, navzdory všem přípravám a námaze potřebujete ještě dvě vlastnosti: sebeovládání (když po několikáté uslyšíte "asi to chci, ale ještě to nevím určitě") a trpělivost (když uléháte sami do postele s dalším datem schůzky v kalendáři).
Flirt, povídání, kouzelné úsměvy a nesplněné sliby - to jsou součásti sexuální hry, kterou s Vámi Váhy hrají na každé schůzce. Jiným způsobem, jak na ně, je rychlý útok, protože Váhy patří ke kardinálním znamením (vedle Berana, Raka a Kozoroha), které se vyznačují rychlým rozhodováním. Rychlá akce ale musí splňovat estetickou úroveň uznávanou Váhami a musí být šikovně zakamuflována intelektuálním důvodem. I když je už ruka v rukávu nesmíte polevit, a každá repríza musí mít dokonalou výpravu a bezchybnou režii. Jestli máte rádi překvapení, je to jen dobře - toto znamení je vstřícné k jakýmkoliv spontánním experimentům, kterým můžete pomoci tak, že všechny hračky, pomůcky a jemné kondomy Elite diskrétně naaranžujete ve svádivé kompozici tak, aby byly vždy po ruce.


Váhy - Žena


Je to vyrovnané a klidné stvoření, ze kterého však vyzařuje velká energie a chuť do života. Žena tohoto znamení je považována za ztělesnění smyslnosti a krásy. A je to pravda. Sama sobě se líbí a ráda se pozoruje a zkrášluje, aby byla naprosto dokonalá. Není zrovna nejvěrnější bytostí, ale pokud se jednou pořádně zamiluje, miluje a nepřestává. Je ráda obdivována a obletována muži. Je skoro dokonalá, a proto i dokonalost vyhledává. I to je důvod jejího častého střídání partnerů než nalezne právě toho dokonalého.
Je velmi chytrá s vytříbenou mluvou a výtečným vystupováním. Proto je tak oblíbená. Co se sexu týče, je to skutečná umělkyně, která ví jak sebe i partnera přivést k šílenému orgasmu. Nechvátá, chce si vychutnat všechny doteky a pohlazení, které se jejímu tělu naskytnou. Ráda se nechá masírovat a hladit za světla, nebo přes den, aby bylo dobře vidět její tělo a její vzrušení. Své tělo vystaví na obdiv partnerovi, přičemž ráda pozoruje jeho reakce a vzrušení. Neustále chce být sledována a obdivována ve své dokonalosti. Vzrušuje ji, když je sledována při onanování, a proto je to také její nejčastější začátek sexuálních hrátek.

Váhy - Muž


Je smyslný a laskavý. Dokáže okouzlit svým šarmem, taktem a odhodláním. Dokáže si jít za svým a někdy opravdu intenzivně, až otravně. Je žárlivý a nedokáže odpouštět prohřešky, ovšem on sám není zrovna nejvěrnější a bez hříchů. Snaží se žít nekonfliktním a laxním životem a tento způsob se projevuje i v jeho sexuálním životě. Snadno však podlehne chválám a lichotkám. Hlavně pak lichotkám směřujícím na jeho sexuální dovednost. Dá se lehce ošálit, a tím i zmanipulovat téměř k čemukoli každou ženou, která je jen trochu impulzivnější nebo perverznější než on.
Dokáže se přizpůsobit sexuálním praktikám, které však nejsou příliš extravagantní s náznakem vulgárnosti. Jde mu hlavně o dokonalé uspokojení své partnerky nebo partnerek. Jeli vhodně ovlivněn a motivován, ztratí veškeré zábrany a nic mu nebude cizí. Je to odborník na milostné předehry. Dokáže vyvolat orgasmus už jen svými dotyky. Jeho nejcitlivější a nejvzrušivější částí těla jsou jeho varlata. Pokud mu jeho penis nějaká žena olizuje a saje, nikdy by na ně neměla zapomenout. Doslova přestane vnímat a bude v tu chvíli svolný k čemukoli.


NAHORU

ŠTÍR


(24.10. až 22.11)Sex v nejvíce odvážném a temném podání. Nejprve se důkladně zamyslete, jestli jste připraveni na svádění Štíra. Z lovce se snadno stává oběť, obzvlášť pokud máte znenadání na zápěstích pouta. Toto Znamení nezná pojem "prostředek". Tady není sex zábavou: je cílem. Seance se Štírem mohou být zkušeností, která změní Vaše vnímání lásky i života. Smyslnost, chtíč, násilí a pornografie - to všechno má zde místo. Navíc podepřené odpovídajícími fyzickými dispozicemi. Schopnost regenerace může být výborným darem nebo utrpením pro méně odolné partnery. Zachovává věrnost osobám, které se mu vyrovnají v temperamentu a fantazii. Nevěřte, že přečtete Štíra, že odhadnete jeho myšlenky a city; to on je ve Vašem vztahu Pánem a Vládcem držícím pevně otěže rozkoše.
Ale pozor - celá ta maškaráda a středověký styl skrývají velmi citlivý vnitřek, ke kterému mají přístup jen ti vyvolení. Jestli patříte k těm šťastným, važte si toho a pečujte o něj, odměnou Vám bude nejnáruživější smyslnost z celého Zvěrokruhu. Ostrou jízdu se Štírem podnikejte jen na svou vlastní zodpovědnost, s dodržením všech zásad opatrnosti. Dodatečnou stimulaci obstarají kondomy Arouser, které mají své místo vedle latexových oblečků a koženého spodního prádla. Nedostatek slitování a železné zákony chtíče jsou charakteristické znaky Štírů a proto se ujistěte, jestli jste opravdu připraveni na transcendentní rozkoš, ze které není úniku.


Štír - Žena


Ta opravdu ví, jak na muže. Jak si je získat a jak si je ochočit. Je to nepřehlédnutelné znamení plné vášní a vzrušení. Dokáže to, co jiným připadá nemožné. Rozpálí i skálu. Její nevyčerpatelná energie z ní vyzařuje a každého zasáhne jako šíp. Velmi ráda nakupuje, utrácí a žije v luxusu. Jakmile si určí nějaký cíl, dosáhne ho ať to stojí co to stojí, její paličatost a vytrvalost je opravdu neuvěřitelná. Ať dělá cokoli, dělá to s vervou a odhodláním na plný výkon. Sex samozřejmě nevyjímaje.
Dokáže se krásně a romanticky zamilovat a partner musí být samozřejmě jen a jen její. Jinak běda mu. Žárlí stejně jako miluje. Extrémně a naplno. Když se zamiluje, je to také naplno, se všemi city a emocemi a samozřejmě s nekonečnou věrností. Kdo ji získá, má něco téměř dokonalého. A sex? Sex je samozřejmě také na plný plyn. Bez přetvářek s veškerou slastí. Dokáže se vzrušit téměř na povel a naplno ji uspokojit je opravdový výkon. Snaží se svého partnera ovládat od začátku do konce a nic jí není cizí. Její zvídavost je nekonečná a ráda vyzkouší všechno, aby ukojila svůj chtíč, ale i chtíč svého partnera.

Štír - Muž


Muž ve znamení Štíra je nestálý, neovladatelný, přesto však vášnivý a emocionální. Je arogantní, sebejistý, ovšem ke svým přátelům velmi loajální a štědrý. Život se Štírem nabízí mnohé střídající se emoce - láska a sex - bolest a hřích, radost a štěstí - smutek a žal. Nikdy se nepozná na co zrovna myslí a co chce udělat. Jeho přirození je doslova sexuální kompas. Jakmile spatří tu, která ho imponuje, okamžitě mu to naznačí jeho neomylný kompas.
Milování s ním je buď hvězdné nebe rozkoší, nebo hříšné peklo zvrácených praktik. Nerad řeší problémy a pokud nějaké nastanou, rád je řeší kvalitním a tvrdým sexem. Rád loví ženy, které již někomu patří, nebo které jsou obletovány konkurencí. Ženské tělo je jeho vášní a koníčkem, a proto zná perfektně všechna místa která ženě způsobují slast a požitek při sexu. Na ženy jde převážně zhurta s chlapskou tvrdostí, bez náznaku jakékoli něhy. Chce za každou cenu ukojit své touhy a nejde-li to po dobrém, může se stát, že to půjde po zlém. Pří líbání rád kouše, saje a vášnivě používá jazyk.


NAHORU

STŘELEC


(23.11. až 21.12)Vrhání se do neznáma je koníčkem tohoto lehkomyslného a veselého znamení. Na své životní pouti potkává Střelec různé osoby, získává nové zkušenosti a dovolí čerpat jiným ze své studny poznání. A je dobrým a ochotným učitelem bez zdrženlivosti a větších nároků. Po pravdě není moc vybíravý. Ulovení Kentaura není těžké, ale co za tím vězí, to není určitě nic k chlubení. Je to ale radostná, spontánní a vyčerpávající zkušenost. Stačí mu zkřížit cestu a jít rovnou na věc. Neurazí se, protože sám si myslí, že přímočarost a poctivost je základem sebevědomí a zábavy. Nepatří mezi milence, které vzrušují dlouhé námluvy a nejistota úspěchu ve svádění. Jestli se opozdíte na schůzku, najdete jej v náručí někoho jiného, kdo byl zrovna po ruce a Střelec nebude absolutně v rozpacích. Jestli nemá náladu a chuť na navazování nových vztahů, což se neděje příliš často, přímočarost vyčistí ovzduší.
Může to nezřídka i zabolet, protože jeho upřímnost je až jeho posedlostí. Občas sám pochopí, že přestřelil, ale nejčastěji je už pozdě. Imponují mu osoby s širokými vědomostmi, které si bude ochotně a bez omezení vyměňovat. Je tolerantní osobou, otevřenou vůči novým zkušenostem, zúčastňuje se všech forem vyučování, jaké se mu naskytnou na jeho životní pouti. Střelec miluje svobodu a volnost, z toho důvodu partner, který se bude snažit ho omezovat riskuje, že ho víckrát neuvidí. Střelec je neustále v pohybu, zanechává za sebou hromadu vzpomínek, stesku a nezřídka i potomků po celém světě. Z toho důvodu je vhodné nosit při sobě kondomy Ultra Thin, které nejlépe odpovídají jejich heslu "Jednoduše do toho!".


Střelec - Žena


Je to naprosto ideální společnice, která dokáže na každém večírku okouzlit svou upřímností a veselostí. Nehledá však stálou lásku, chce si jen hrát, koketovat a provokovat podle jejího názoru primitivní samečky. Velmi ráda se baví a raduje ve společnosti mužů a vyžaduje od nich plnou pozornost. I když má upřímné a vřelé srdce, neumí se opravdově a skutečně zamilovat.
Jelikož si cení své svobody a je na ni velmi pyšná, radši jen tak koketuje. Nesnáší nudu a stereotyp. Když si nějakého vyhlédne, její impulzivní povaha jí velí rychle se začít milovat a pořádně si to užít. Rozum sice velí jinak, ale její pudy jsou silnější a často vyhrávají. Miluje přírodu a tím pádem i milování v přírodě. Cítí se tam volná a svobodná, přesně, tak jak by chtěla žít. Sex má ráda, ale opravdový sex, ne žádné zdlouhavé předehry a přešlapování. Když má chuť, chce ho v sobě cítit a ne si o tom jen povídat. Vůbec ji nevadí si o soulož přímo říct, nebo svoji chuť naznačit samotným onanováním před partnerem. Dokáže se sama tak rozjet, že partnera třeba ani nepoužije a dokončí si orgasmus úplně sama. Pokud ho však využije, dokonale si ho zpracuje a bude jeho úd mistrně ovládat v jakémkoli otvoru.


Střelec - Muž


Působí dojmem veselého a přitažlivého vtipálka a dokáže velmi snadno okouzlit. Není však tím, za koho ze vydává. Rád střídá spousty žen s tím názorem, že hledá neustále tu pravou. Je rád zamilovaný, ale pokud se mu žena už nehodí, nebo pokud ho omrzí, okamžitě vidí chybu v ní. Začne vyvolávat neexistující problémy a bude vyhledávat jinou společnost a vysněnou lásku. Popudí ho veškeré žárlivé poznámky a scény. Je to upřímný muž, ale dost často právě ta jeho upřímnost zabolí. Pokud však něco slíbí, je téměř stoprocentní jistota, že své slovo dodrží. Dost často se u něj projevují záchvaty vzteku plynoucí i z jeho náladovosti.
Co se sexu týče, má ho velmi rád. Má rád sex, ale neznamená to, že by byl sexuální přeborník. Rád dobývá a loví nové oběti a právě ten lov je pro něj zajímavější než samotný akt s ulovenou obětí. Při sexu je uspěchaný a předehru si asi jeho partnerka moc neužijete. Chce si ženu rychle vyzkoušet je-li to ta pravá, která ho vyburcuje k šílenství a sledovat její reakce, aby se ujistil jak to krásně umí. Bohužel pokaždé stejným způsobem.

NAHORU

KOZOROH


(22.12. až 20.1.)Rozvaha, pořádek a solidnost. Lovci jednoduchých trofejí nemají žádnou šanci. Tohle je oblast jen pro vytrvalé a ambiciózní. Kozoroh je znamení, které přistupuje k sexu jako k životu - velmi vážně a zodpovědně. K získání osoby s tak pevnou psychickou podstatou se musíte nejprve zamyslet nad tím, jestli se dáte na tak časově náročný proces. Jestli je motivace dostatečně silná, trpělivost nadprůměrná a nápady v rámci společenských norem - vzhůru do díla. Konzervativci vyžadují konzervativní svádění. V žádném případě si na rande s Kozorohem neoblékejte sexy mini ani rozepnuté košile ve stylu Nicka Slaughtera. Skromné, až upjaté oblečení, kravaty a saka jsou pro něj tímtéž, co latex pro Štíra. Bez ohledu na to, kdo platí účet, musí být večeře ve dvou solidní, ale bez přehnaného přepychu.
Kozoroh nerad zbytečně utrácí a pokud zjistí, že Vy ano, stanete se pro něj nevhodným kandidátem větrajícím peněženku. Po mnoha setkáních, obětovaných diskusi o politické situaci v domově i ve světě, se pomalu začíná otvírat toto zdánlivě chladné stvoření. Velmi jemně, protože vevnitř se nachází velmi citlivá duše plná očekávaní, která jen čeká na toho pravého, kterému může ukázat své nitro a city. Vztah s Kozorohem může být velmi nápaditý a rozmanitý, okořeněný vytrvalostí a dotahováním věcí do konce. Oblast bezpečnosti nechte na jeho rozvaze a instinktu, pravděpodobně sáhne po ověřených kondomech Extra Safe. Takto získaný Kozoroh je Vaší věrnou a loajální trofejí, které projde bez vzrušení nástrahami dnešního světa. Není také jednoduché se ho zbavit, pokud měl být jen krátkodobou hračkou. Na druhou stranu, kdo by se tolik namáhal, aby pak opustil sladké ovoce svého snažení.


Kozoroh - Žena


Je to stoprocentní žena s velkým Ž a moc dobře to o sobě ví. Ráda je tou, co je obdivována a žádána a ví naprosto přesně o co mužům jde. Chce skutečnou a nefalšovanou lásku, chce blahobyt, chce nakupovat, chce cestovat. Vlastně chce jen jedno - naprosto všechno, nebo vůbec nic. Je to věrné stvoření, které dokáže milovat jako nikdo jiný a nenávidět jako sto jiných dohromady. Je společenská a hravá, tím pádem samozřejmě i velmi oblíbená.
Sex je pro ni doslova rituál při kterém nesmí nic chybět. Dokáže ji rozpálit i pouhý pohled na muže. Je schopna se milovat okamžitě bez ohledu na, to kde zrovna je. Pokud ji někdo okouzlí, dostane ho tam kam ona sama chce, naprosto ho ovládne a zneužije pro svůj prospěch. Při milování je ráda tím, kdo má navrch. Nechá si jemně hladit bradavky a prsa přičemž slastně pozoruje svůj protějšek, který je jí vydán na milost a nemilost.
Při sexu má neskutečnou výdrž a tu požaduje i po svém partnerovi. Ví jak a ví proč. V tom je její největší síla.

Kozoroh - Muž


Je to milovník s vášnivými a smyslnými pudy, který neuznává jako odpověď ne. Neuznává ženu jako sobě rovnou, převážně ji považuje jako dokonalý nástroj k ukojení svých sexuálních pudů. Pokud mu však dáte najevo svou bezmeznou lásku, dokáže ji v tu chvíli opětovat jako málokdo jiný. Zahrne vás dárky, přízní a sexuální rozkoší, ne kterou se hned tak nezapomíná. Je to věrný partner, a to samé bude bezmezně požadovat po vás.
Nemiluje se jen pro svou potřebu, ale i pro potřebu své partnerky. Nestane se, aby jste od kozoroha odcházela zklamaná a neukojená. Sex v něm evokuje to nejlepší, co vám může nabídnout. Koitus pro něj není žádným impulzivním počinem. Své rande a sexuální postup pečlivě plánuje jako celý svůj život. Má rád milování v pohodlném, teplem a klidném prostředí. Dává přednost zkušeným ženám, které poznají co mu dělá dobře a samotný akt dokážou pokaždé o něco peprného zpestřit.
Má rád ženy připravené a svolné k milování kdykoli si o to řekne a neuznává náhlé bolesti hlavy či břicha.


NAHORU

VODNÁŘ


(21.1. až 20.2.)Šílenému Vodnáři jsou cizí pokušení těla, pokud není fascinován vnitřkem majitele. Sám pohlavní akt pokládá za příliš primitivní, aby stál za námahu. Před jeho skokem do Vaší náruče je nezbytná výměna novátorských a odhalujících názorů, které jej přivádí do bodu varu. Velký experimentátor nabízí zajímavou osobnost a nepředvídatelný sex. Nevyniká pravda ve smyslnosti, ale rád zkouší nové věci, které budete později společně analyzovat a diskutovat o nich. Vodnář nemá stálé oblíbené praktiky, o kterých by mohl prohlásit, že je preferuje nebo se mu líbí. Tráví život experimentováním a hledáním, a proto má k nabídnutí překvapivý a nebanální sex. Převracení světa vzhůru nohama má kořeny v jeho charakteru, musíte proto sebrat odvahu ke spojení lásky a chaosu. Miluje technologické novinky, a proto, pokud přinese do postele něco, co vzdáleně připomíná křížence kávovaru a hot-dogu, musíte věřit, že ví, co dělá, poddat se společným prožitkům a nechat se unášet na vlnách rozkoše.
Navzdory samotářským sklonům si najde mnoho přátel a známých díky své excentrické a upřímné povaze. Často bývá iniciátorem kolektivních zkušeností, které získává společně se svými známými ve jménu vědy a poznání. Velmi často se pohybuje nad propastí rizika, před nebezpečím ho chrání pouze vysoce rozvinutá intuice. To Vy musíte sami dbát o Vaší bezpečnost pomocí kondomů Select, které nedovolí uniknout žádnému "důležitému experimentu". Na druhou stranu ale spokojí tato značka také duši Vodnáře toužící po novinkách. Navzdory neustálému hledání nových zkušeností nemůžeme o Vodnáři říct, že je profesionálním svůdníkem. Jestli narazí na osobu sdílející jeho nadšení k experimentům, dokáže být stálý ve svých citech.


Vodnář - Žena


Je to okouzlující a zábavná žínka, která však dokáže být i neústupná a paličatá ve svých názorech. Má ráda zábavu, veselí a upřímné kamarády. Je velmi citlivá a inteligentní. Má však vysoká měřítka na svůj životní styl i na své partnery. Chce být uznávána jako žena, ne jako "jenom žena".
Je to osůbka, která si jde pevně za svým vyhlédnutým cílem a jde třeba i přes mrtvoly. Má ráda muže a muži mají rádi jí. Vyzařuje z ní nepřehlédnutelné a vzrušující kouzlo osobnosti. Velmi ráda a velmi dobře se miluje. Sex s touto ženou je slastným a unikátním zážitkem. Předehra je pro ni stejně důležitá, jako samotný akt. Ráda se pomalu a s citem rozpaluje, povídá vzrušující slovíčka a připravuje si při tom i svého partnera na ďábelskou jízdu. Jakmile se vzruší, stane se z ní okouzlující stvoření s velmi vášnivými projevy.
Nikdy nemyslí jen na sebe a své uspokojení, ale chce dosáhnout dokonalého orgasmu společně se svým partnerem. Zbožňuje polohu, kdy může ovládat svého partnera a zároveň se nechat dráždit jazykem na bradavkách. Jakmile ho v sobě naplno cítí, přestává vnímat okolí a oddává se jen tomu blaženému pocitu sexu, pro který je ochotna udělat cokoli. Dokáže být velmi nápaditá a její chtíč ji žene chvílemi až do extrémů. Nebrání se žádným polohám, hračkám či experimentům, které umocní ještě víc jejich vzrušení. Kdo s ní prožije byť jediný orgasmus, nikdy na to nezapomene.

Vodnář - Muž


Je štědrý upřímný a velmi zvědavý. V navazování nových kontaktů je však ostýchavý a málokdy je tím, kdo udělá první krok. Nerad se nechává ovlivňovat nebo přesvědčovat o něčem, o čem má svůj vlastní názor. Má sny a představy o krásných sexuálních zážitcích s krásnými a prsatými ženami, mezi kterými se pohybuje jako jejich vládce. Při těchto představách nejraději masturbuje a vžívá se do role tohoto vládce.
Přestože má rád ženy a ženy mají rády jeho, nedokáže si žádnou získat tak nějak skutečně a opravdově. Na povrchu sice působí chladně a upnutě, ale přesto v něm doutná cosi expanzního. Ženy vnímá jako sobě rovné a nechce s nimi jen do postele, ale chce lásku, procházky a romantické líbání. Jeho sexuální předehry jsou smyslné a někdy až zdlouhavé. Občas je ho potřeba trošku popostrčit k tomu nejdůležitějšímu. V tu chvíli se najednou jakoby probudí a stane se z něj doslova sexuální stroj, který se hned tak nezasekne.
Rád střídá polohy a rychlosti milování. Dokáže se přizpůsobit a dokáže i panovat přičemž se nejraději miluje v polohách, kdy je čelem k partnerce a může ji líbat a tulit se na její bradavky. Je velmi tolerantní a přístupný pro jakékoli sexuální praktiky - co je mu nabízeno, to přijme. Jak si ho kdo ochočí, takového ho má.


NAHORU

RYBY


(21.2. až 20.3.)Nerealistické a idealisticky nastavené Ryby se stávají často kořistí dobyvatelů se zlými úmysly. S ohledem na chybějící silnou vůli, rozhodnost a vrozenou důvěřivost se dostávají do rukou osobám s citlivostí žoldáka, které je zneužívají hanebným způsobem. Neexistuje druhé znamení, které se vyznačuje takovou bezbranností a citlivostí. Proplouvajíc životem jsou vybaveny pouze jedinou zbraní jakou mají - iluzí. Nerozlišují hranici mezí realitou a snem, ztrácejí kontakt s reálným světem. V jejich společnosti se nikdo nezorientuje, včetně jich samých. Nikdy nevíte, kde začíná pravda a kde fikce. Přesto může být vztah s Rybami nezapomenutelným a transcendentálním prožitkem. Jemné a poddajné, jsou vysněným partnerem pro sex bez hranic a zábran, který je příjemný jen tehdy, pokud si ho přejí všechny strany.
Masochistické sklony a zalíbení v nejrůznějších pomůckách způsobuje, že alespoň partner Ryb by měl být jednou nohou na zemi a nezapomínat na jemné kondomy Elite, které nedovolí přeměnu snů v černou můru. Se sklonem k různorodým závislostem by měly nalézt kontaktní bod se světem, ukazující jim hranici, kterou není možné překročit. Váží si dominantních partnerů, kteří kočírují zábavu, ale zároveň jemných, nedovolujících zcela opustit říši fantazie. Ve svém životě potkají Ryby spoustu osob, které za ně budou chtít rozhodovat nebo budou potřebovat potěšit. A není v tom nic zlého, Ryby jsou stvořené pro pomoc a potěšení jiných, aby ulehčily jejich trápení. Ryby prostě milují život a svět.


Ryby - Žena


Je to nejdokonalejší žena herečka, která dokáže okouzlit každého muže jako mávnutím proutku. Je velmi přátelská a každému ráda pomáhá bez ohledu na jakýkoli svůj prospěch. Často se obléká nenápadně, ale vkusně a přitažlivě. Je vnímavá a velmi citlivá k sobě i k jiným. Její vysoce vyvinuté smysly jí provází a pomáhají celý život. Jen v lásce se jakoby vypnou a nedokážou poradit tu správnou cestu. Dokáže se velmi snadno zamilovat, ale bohužel je to dost často do toho nepravého. Chce být milována a ujišťována o lásce a citech.
Láska je pro ní jako živá voda. A hned na druhém místě jsou silné sexuální pudy a vysněné slasti. Je to žena, ze které vyzařuje její sexuální chtíč a skutečně toho umí mistrně využít. Její sexuální atraktivnost je opravdu nepřehlédnutelná. Je abnormálně vzrušivá a chce to hned, jakmile to na ni přijde. Ovšem s citem, s něhou a vzrušivými slovíčky. Často má nemravné představy o sexuálních praktikách a hrozně ráda je v praxi i uskutečňuje. Nejraději se miluje ve vířivém nebo alespoň vyhřívaném bazénu, kde jí nejen partner, ale i voda hladí a masíruje její ztvrdlé bradavky a chladí vzrušené pysky. Nebrání se žádným sexuálním rozkoším a pro uspokojení svého chtíče je nakloněna jakýmkoli praktikám. Na sex s ní se opravdu nezapomíná. Když je milována, sama miluje a nepřestává.

Ryby - Muž


Je to velmi pozorný a nadmíru vášnivý milenec, který když miluje, tak jedině naplno, bez přetvářky se všemi city a projevy vzrušení, citlivě a jemně. Pro své okolí je přitažlivým a tajemným protějškem. Má vřelou a citlivou povahu , a proto získá vždy velmi snadno přízeň svého okolí, kterou někdy i zneužívá. Urazit ho není problém. Stačí i špatný pohled. Často své okolí a život nevnímá takový jaký je, ale přetváří si ho k obrazu svému. Přitahují ho svůdné a extravagantní ženy provokativně oblečené s bílým spodním prádlem.
Vzrušení a sex je pro něj každodenní potřebou i když pravá láska s nefalšovanými city je přednější a nesmí chybět v jeho životě. Nelze od něj očekávat příliš věrnosti, ale jen do chvíle, než nejde tu pravou. Pro tu je ochoten obětovat cokoli. Pokud ho budete zahrnovat neustálým projevem lásky, získáte si ho a dokážete ho dobře ovládat. Je skvělý společník a bavič, který má rád přepych a blahobyt, ale i když bude mít dostatek peněz velmi rychle je utratí. Dokáže zahrnovat drahými dárky, což je dobré využít. Rád je tím, kdo udává rytmus a styl milování včetně poloh a praktik. Má rád zkušené ženy s dokonalými sexuálními praktikami, které ví co chtějí a pokud možno, tak hned dvě najednou.
Přesto že udává rytmus milování, nechá se rád naoko ovládat ženou. Vzrušené vzdychání a sténání umocňuje jeho pocity až téměř na bod varu.

NAHORU
ÚVOD | KVANTOVÉ LÉČENÍ | ZDRAVÍ Z PŘÍRODY | ASTROLOGIE | NUMEROLOGIE | E-SHOP | E-PRÁCE | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku