PILOT - Schizandra čínská 60%

PILOT

obsahuje : klanoprašku čínskou ( schizandra chinensis )

V tradiční čínské medicíně patří do první kategorie léčiv

Jeho úkolem je:

  • povzbuzovat CNS, srdeční činnost a dýchání
  • zlepšovat ostrost zraku a adaptaci oči na červené světlo
  • účinně napomáhat léčbě při poškození jater a ledvin
  • snižovat bolest a napětí ramen a krční páteře
  • zmírňovat deprese, léčit impotenci

DDD 2 až 3 tablety za den. ---100 tablet á 600 mg

Schizandra v tradiční čínské medicíně patří do první kategorie čínských léčivek. Seznam chorob a obtíží, na které lidský organismus reaguje při podávání Schizandry čínské, dokumentuje možnost jejího použití: plody mají povzbudivé účinky na centrální nervovou soustavu, stimulují kardiovaskulární systém a dýchání (stimuluji funkci srdečně cévního systému, povzbuzuji dýchání, rozšiřuji periferní cévy), zlepšují ostrost zraku, používají se při léčbě astenie, depresivních stavů, normalizuje krevní tlak, slouží k léčení impotence a ledvinových chorob, léčí hypoglykémii, posiluji činnost srdce a dělohy. Schizandra čínská ochraňuje nejen játra, ale také podporuje normální jaterní funkce včetně produkci žluči, odbourávání toxinů a zvyšování průtoku krve. Uvedená působení mohou být přímým důsledkem jejího působení na funkci jater.

Používá se také při bolestech ramenních kloubů a krční páteře, nervovém vyčerpání, diabetu (snižuje cukr), vodnatelnosti, nočním pocení a astmatu. V malých dávkách je to mentální stimulant, ve velkých má tlumící účinky.

Vybráno z poradny

775 | mars | February 7, 2008, 5:26 pm

Vážený pane doktore, užívám Femigard s ohledem na svůj věk(51).Přesto,že jsem neměla žádné gyn.potíže, zjišťuji velmi dobrý efekt - menses při užíváni Femigardu se mi "omladila". Rozhodla jsem se proto si přidat i další Vaše výrobky: Beneflamus - bývám bez chuti do činnosti, Vilcacoru - zlobí mne oči,světloplachost. Před 11 lety jsem prodělala hyperthyreosu (laryngitis s thyreoitidou) která následně přešla do hypofce. Hladiny hormonů mám v normě, mám však lehký myxedém, a proto si zhruba ob den brávám Letrox (50) a 3-4 v týdnu večer přírodní jod ( mívám velkou chuť na mořské ryby). Etiol. snad onem. vzniklo z "netonizování" 2.čakry. Prosím o Vaše doporučení a dávkování, ev. i jiných Vašich výrobků. Ráda bych hormony vysadila a zároveň se nevhodnou kombinací bylinných tonik chtěla vyhnout "vedlejším",pro někoho jistě blahodárným účinkům. Děkuji a srdečně zdravím.mars.

Vážená paní, Letrox nebo Euthyrox má své opodstatnění a nelze je přírodními - bylinnými preparáty nahradit. Kombinace, kterou jste zvolila považuji k udanému věku za naprosto správnou. K úvaze Vám dávám obměnu mezi Vilcacorou a Pilotem( Schizandrou) protože schizandra je v některých vlastnostech výhodnější ( vzhledem k Vámi popsaným příznakům). Děkuji Vám za zprávu o vlivu preparátů, je pro firmu i mne vždy přínosem. v úctě Dr Vydra

Jiný dotaz z poradny >>>