PORADNA

Hledat

Přejdi na obsah

PORADNA

ZDRAVÁ KÁVAOTÁZKY A ODPOVĚDI


Na všechny otázky odpovídá paní Jane Yau - ganoterapeut.


Jak máme užívat DXN Ganodermu a Ganocelium?

Zde se můžete seznámit s informacemi, které jsme získali od Jane Yau. Ta se 8 let zabývá produkty DXN jako ganoterapeut a používá je jako doplňující léčbu při různých onemocněních.

Které výrobky DXN doporučujete na tlak 160/90?

Cordypine 3 x 30 ml denně - na snížení lepkavosti krve

Cordyceps 3 x 2 kapsle denně - na zlepšení krevního oběhu, na posílení srdečního svalu a zvýšení činnosti ledvin

Spirulina 2 x 10 tbl denně - na zvýšení hladiny kyslíku v krvi


10 - 11 leté dítě, od narození je diabetikem, teď si denně píchá inzulín. Jak se mu dá pomoci?

Dětský diabetes se dá dobře léčit inzulínem, ale jak je známo, onemocnění cukrovkou souvisí s krevními vlásečnicemi, časem může nastat velké množství komplikací, problémy se zrakem, ledvinami, ... Prevence je vždy lepší než léčení.

Následující DXN produkty se mohou brát dlouhodobě bez vedlejších účinků:

1. GL 6 kapslí denně - polysacharidy mohou snížit hladinu cukru v krvi, posílí imunitní systém, dítě bude méně nemocné, urychlí se hojení ran při úrazech.

2. Cordyceps 2 kapsle denně - posilí činnost ledvin

3. Spirulina 10 tbl denně - odstraní překyselení organizmu pro zabezpečení dobrého zdraví

4. RG 1 nebo 2 kapsle denně - zlepší krevní oběh v krevních vlásečnicích

5. Cordypine 20ml 2x denně - snižuje cukrem a kyselostí způsobenou lepkavost krve

Užíváním těchto produktů se zabezpečí:

1. Dobré zásobování kyslíkem na úrovni buněk

2. Dobrý imunitní systém

3. Vyrovnání Ph organizmu

4. Normalizace funkce buněk

5. Zlepšení krevního oběhu

Zabezpečením takového dobrého stavu organizmu můžeme v pozdějším věku předejít komplikacím způsobeným cukrovkou a taktéž vzniku rakoviny.


Moje otázka se vztahuje na jednu moji známou 76-ti letou dámu. Kvůli zdeformované srdeční chlopni má poruchy srdečního rytmu. Toto je lékářská diagnóza. Má naději na zlepšení užíváním produktů DXN, a pokud ano, se kterými?

Zlepšení stavu 76-ti leté dámy, která má zdeformovanou srdeční chlopeň, lze zlepšit používáním následujících produktů:

1. GL 6 kapslí denně (3 ráno a 3 večer). GL obsahuje hlavně polysacharidy a organické germanium.

Jeho úlohou je, aby zdvihlo hladinu kyslíku v krvi se nacházejícím buňkám, který následně ochrání srdce od další degenerace;

dále posílit imunitní systém,

regenerovat staré buňky, které vznikly jako následek špatného krevního oběhu a celkově zlepšit krevní oběh.


2. Cordyceps 2 kapsle denně - posílí svaly srdce a zlepší krevní oběh

3. Spirulina 10 tbl denně - vyčistí krev od cholesterolu a jiných látek znečišťujících krev. Rozmnožuje červené krvinky a umožňuje jim, aby přepravili optimální množství kyslíku.

4. Cordypine 20ml denně (zředěného v půl sklenici vody) . Takto nemocní lidé mají hustou krev, což je způsobeno dlouhodobým překyselením organizmu. Cordypine vyrovnává Ph těla a odstraňuje lepkavost krve způsobenou dlouhodobým překyselením organizmu. Pokud se lepkavost krve zlepší, obyčejně se zlepší i krevní oběh a hladina kyslíku se zvýší taktéž.

Tyto produkty nejen že zlepší stav srdce nemocného, ale sníží i vedlejší účinky léků a zlepší činnost jater a ledvin. Dlouhodobě ochrání nemocného od jiných chorob.

Tyto produkty vytvoří zdravé prostředí v organizmu a odstraní degenerativní onemocnění, neboť:

1. Vyrovnají Ph organizmu

2. Posílí imunitní systém

3. Zvýší hladinu kyslíku v krvi

4. Zlepší krevní oběh

5. Normalizují funkce buněk /tkání/ organizmu

Při léčení nemocí se musíme zaměřit na organizmus jako celek a ne tak jako při léčbě klasickou medicínou, která se soustředí jen na příznaky. Nezasahujme do užívání léků pacienta, ať pokračuje i nadále v užívání léků podle lékářského předpisu. Dlouhodobě se zdravotní stav pacienta zlepší a bude kvalitnější.

Starší človek užíval Ganodermu v kapslích, nejdříve denně 2, později 1 kapsli, protože po nich nemohl spát a bolela ho hlava. Co je příčinou a co se dá s tím dál dělat?

V tomto případě nastaly následující reakce :

RG působí jako scanner. Kvůli různým skrytým zdravotním problémům hodně lidí je bez příznaků. To je vlastně příčinou toho, že hodně lidí - i když vypadají zdravě - může mít různé reakce, když začnou užívat RG.

Reakce starších pacientů jsou v této věkové kategorii časté, způsobuje je špatný krevní oběh v krevních vlásečnicích mozku.

Na to jsem přišla z mých osmiletých zkušeností - dalo by se říci, že tyto reakce mohou být "normálně abnormální" , nenechte se jimi zaskočit a nelekněte se jich.

Pro staré lidí se zdravotními problémy doporučuji následující:

1. Cordipyne 2 x 25ml denně, hodně lidí má překyselený organizmus! Krev je hustá a lepkavá, oběh krve v krevních vlásečnicích je blokovaný, což vyvolává nízkou hladinu kyslíku v organizmu a ta způsobuje, že buňky /tkáně/ orgánů chybně pracují.

Cordypine hraje důležitou úlohu při vyrovnání pH organizmu, snižuje lepkavost krve, zajišťuje proudění krve v krevních vlásečnicích a normalizuje činnost buněk /tkání/ orgánů.

2. Cordyceps 2 x 2 kapsle denně - na zlepšení krevního oběhu

3. GL 2 x 3 kapsle denně - na upevnění imunitního systému, zvýšení hladiny kyslíku v krvi a v mozku

4. Spirulina 2 x 5 tbl denně - na snížení hladiny cholesterolu a triglicerinů. Chlorofyl ve spirulině posiluje červené krvinky - čímž zvyšuje kapacitu kyslíku. Spirulina zásobuje tělo hodnotnými výživnými látkami, zvlášť kalciem, které je důležité pro staré lidí.

Počase, když se vnitřní prostředí organizmu zlepší, přibližně po 3 měsících užívání výše uvedených produktů, můžeme začít užívat 1kapsli RG denně. Pokud nemáte na toto dávkování reakci, zvyšte na 2, potom na 3 kapsle. Pokud někdo snáší vyšší dávky RG bez reakcí, znamená to, že tato osoba se cítí dobře a je zdravá. Pokud se chceme přesvědčit, zda starší nemocný člověk může brát tyto produkty a zda ho léčí, postupujme podle výše uvedných kroků. Teď ať přestane užívat RG a po 3 měsících, kdy se vnitřní prostředí zotaví, ať začne znovu s užíváním 1 kapsle RG.


Můžete doporučit něco z produktů DXN k léčbě lupénky? Zajímají mě vnější i vnitřně aplikovatelné terapie.

25-ti letá žena má od 14 let celé tělo pokryté lupénkou, od 18-ti let začala pociťovat bolest v končetinách. Na snížení silných bolestí jí předepsali steroidy (Medrol a Metotreax). Po roce vynechala Medrol, neboť začala užívat vyšší dávkování Metotreaxu, ale lékáři jí řekli, že ho bude muset užívat až do konce života.

Odpověď:

Lékaři neví, co lupénku způsobuje. Naše moderní společenství konzumuje běžně velké množství kyselých potravin jako jsou např.:

- cukr

- sladkosti

- keksy

- chipsy

- čokolády

- mléko/ mléčne výrobky

- limonády

- tuky a oleje

- cigarety a alkohol


- chemikálie, různé postřiky, trvanlivost zvyšující látky

- zpracované potraviny a pod.

Kromě toho se naše tělo překyseluje i působením stresu. Kyseliny způsobují následující důsledky:

1. Naše tělo je schopné udržet pH v rovnováze. Normální hodnota pH se pohybuje mezi 7,35 - 7,45. Tehdy buňky pracují vyhovujícím způsobem. Pokud je naše tělo příliš kyselé, začne se vylučovat z kostí vápník, aby zředil nadprodukci kyseliny.

2. Dlouhodobě to vede k uzavření mikrovlásečnic.

3. Po čase to má dopad i na imunitní systém, kostní dřeň, slezinu a slepé střevo. Uzavření mikrovlásečnic ochudí tyto orgány o výživné látky a kyslík a to má dopad i na práci imunitního systému.

V případě lupénky, kdy se naruší rovnováha imunitního systému, se objeví autoimunitní onemocnění. Právě tehdy se objeví drobné praskliny v kůži, které nejsou příznakem zánětu, ale znamenají, že kyselina uniká přes kůži. Nejvhodnější pro ty, kteří trpí touto chorobou je, aby udělali následující:

1. Normalizovat zpět hladinu kyseliny

2. Normalizovat zpět imunitní systém

3. Normalizovat zpět buňky, hlavně buňky kůže

4. Odstranit kyselinu z těla

Ti, kteří trpí lupénkou, mohou místo medikamentózní léčby nebo současně s ní začít užívat v malých dávkách následující produkty ( na začátku nedoporučuji RG, neboť velmi rychle detoxikuje organizmus a praskliny na pokožce pacienta by se mohly zapálit, což by mohlo nemocného vystrašit, a to nepotřebujeme. Proto RG doporučuji až tehdy, když je opět rovnováha v organizmu.)

Na začátku léčby začínejme s malými dávkami:

1. GL

1. týden 1 kapsli denně

2. týden 2 kapsle denně

3. týden 4 kapsle denně

4. týden 6 kapslí denně

Další týdny užívejme 6 kapslí denně.

2. Cordyceps

1. týden 1 kapsli denně

2. týden 2 kapsle denně

3. týden 3 kapsle denně

4. týden 4 kapsle denně

Další týdny užívejme 4 kapsle denně

3: Spirulina

1. týden 3 tbl denně

2. týden 6 tbl denně

3. týden 9 tbl denně

4. týden 12 tbl denně

Další týdny užívejme 4 tbl denně

4. Cordypine - zřeďme v 1/2 nebo v 1 sklenici vody

1. týden 10 ml denně

2. týden 20 ml denně

3. týden 30 ml denně

4. týden 40 ml denně

Další týdny užívejme denně 2 x 20 ml

Když se po detoxikaci kyselin praskliny na kůži zahojí, snižme dávky všech produktů a po zmírnění reakcí opět trošku zvyšme dávkování.

Tyto produkty můžeme užívat do konce života, nemají vedlejší účinky.

Co se týká 25-ti leté ženy, kerá bude do konce života užívat léky, měla by brát výrobky DXN, aby jí léky nezpůsobily vedlejší účinky v játrech a v ledvinách.


DXN káva je kyselá nebo zásaditá?

Odpoveď na tuto otázku mi potvrdil Dr. Limm z DXN, má titul PhD v holistické léčbě.

Na základě pH nemůžeme o žádné potravině říci, zda je kyselá nebo zásaditá.

PH hodnota každé kávy se pohybuje mezi 4,5 až 6,5. Pokud se díváme jen na pH hodnotu kávy, tak je kyselá. Ale pokud vypijeme kávu s Ganodermou, ta odstraní kyselost a organizmus bude zásaditý. To samé je i s citronem. Citron má pH hodnotu 2, což je teoreticky velmi kyselé. Ale když sníme citron, ten váže kyselost a organizmus se stane zásaditým. To samé platí i o octu, pH hodnota je 2, ale po užití váže kyseliny. Podobným příkladem může být i maso. Ph hodnota je zásaditá, ale po požití se stane velmi kyselým.

Proto DXN káva s Ganodermou neutralizuje v organizmu nahromaděné kyseliny.


Mohou těhotné ženy pít kávu s Ganodermou, které DXN výrobky jim doporučujete a k čemu jsou pro ně dobré?

Samozřejmě, i těhotné ženy mohou pít kávu s Ganodermou. Mohou užívat i jiné produkty DXN: RG, GL, spirulinu.

Ženy jsou v době těhotenství vystaveny následujícím rizikům:

1. Toxické látky se mohou dostat k plodu - např: herbicidy, těžké kovy, barviva a látky prodlužující trvanlivost. Ať už je to cokoliv, mohou mít škodlivé účinky na plod, mohou ho poškodit, např.: DNA, RNA, ... v pozdějším věku mohou způsobit rakovinu.

2. Těhotné ženy s oslabeným imunitním systémem jsou vystaveny různým virovým onemocněním, které mohou způsobit komplikace, např.: plané neštovice, ...

3. Těhotné ženy pracující s počítačem jsou vystaveny silnému záření, které může způsobit poškození DNA, RNA, což v pozdějším věku může u dětí vyvolat rakovinu.

RG a GL neutralizují toxické látky ještě předtím, než zasáhnou plod, dají do pořádku hormony, zmírní ranní nevolnost, vyléčí poškozené DNA, RNA, zajistí vývoj plodu, sníží nebezpečí vývoje dětských onemocnění rakovinou.

Spirulina je výživový doplněk pro maminky v době těhotenství - od vitaminů počínaje, až po vápník a železo.

U dětí žen, které ji užívají, se v menší míře vyskytuje novorozenecká žloutenka.

GL zastaví krvácení v době těhotenství. GL zajistí dítěti přívod dostatečného kyslíku. Další důležitá funkce GL: je mozkovým tonikem pro dítě. Tím se zajistí, aby se narodilo inteligentní dítě.

Dávkování RG:
Těhotné ženy ráno a večer po 2 kapslích denně.


Dávkování GL:

Ráno a večer po 6 kapslích.
Ale pokud žena krvácí nebo má infekci, tehdy může užít i 30 kapslí bez vedlejších účinků.

Dávkování spiruliny:
Ráno a večer po 10-ti tbl


Masožravý streptokok (Streptococcus pyogenes)?

Tento pacient musí nejprve absolvovat léčbu - musí užívat antibiotika, aby zvítězil nad nákazou.

Přitom ovšem může brát GL kapsle ve vysokých dávkách (denně 90-120), aby posílil obranyschopnost organizmu. Cordypine (enzymy z ananasu a cordyceps) užívat v dávkach 30 ml ve 100 ml vody 2x denně, aby se posílil imunitní systém a aby se zabránilo rozmnožení bakterií.


Pomáhá Ganoderma při kýle - hernii?

Kýla je vrozená choroba, kterou je třeba chirurgicky odstranit. Před a po zákroku se vyplatí brát GL, kvůli snížení krvácení a pro rychlejší hojení pooperační rány.

Lze léčit produkty DXN virové onemocnění?

Virové onemocnění se nedá léčit antibiotiky. Potřebujeme silný imunitní systém pro překonání onemocnění.

Léčila jsem úspěšně hodně virových onemocnění. Podávejme GL ve vysokých dávkach. Každé 2 hodiny 10 kapslí. Při těžkých stavech dávky zvyšte na 30 - 60 kapslí.


Dají se použít produkty DXN na problémy se zrakem ve stáří?

Problémy se zrakem ve stáří způsobuje uzavření mikro-oběhového systému, což vede k poruchám zraku.

Aby sa zabránilo dalšímu zhoršení, ať užívají pacienti minimálně 6 GL kapslí denně - rovnoměrně rozložené v průběhu dne, tzn. 3 x 2 kapsle. Přitom ať berou 1 RG denně, aby se zabránilo uzavření cév. Dále ať užívají 30 ml Cordypine ve 100 ml vody - tím se sníží hustota krve a zlepší se krevní oběh v okolí očí. Mám zkušenosti se zlepšením stavu v takovéto situaci.


Dá sa léčit nebo zastavit osteoporóza produkty DXN?

Příčinou vzniku osteoporózy je překyselení organizmu a hodně stravou přijatých bílkovín živočišného původu. Pokud je organizmus hodně kyselý, z kostí se potom vylučuje vápník, aby neutralizoval kyselost v krvi. Postupné vylučování vede k řídnutí kostí.

Abychom tomu předešli, musíme ve stravě přijat co nejméně živočišných bílkovin. Nahraďme je bílkovinami rostlinného původu. Následujícím způsobem můžeme pomoci při osteoporóze produkty DXN: RG, GL, Cordypine neutralizují kyselost organizmu, spirulina je bohatá na vápník a lehko se vstřebává.


Které produkty DXN doporučujete užívat při různých onemocněních? Například na vysoký tlak (150/100) a při cukrovce 2. typu doporučujete vedle pití kávy užívat které další produkty?

Mezi vysokým krevním tlakem a cukrovkou není spojitost. Přijímání velkého množství živočišných bílkovin překyseluje organizmus a to vede k uzavření drobných cév. Dříve či později se poruší rovnováha buněk v organizmu. Toto se sice dá léčit léky do konce života, ale uzavření cév může dále pokračovat a zvyšovat se.

Proto se u osob s vysokým krevním tlakem mohou vyvinout různé komplikace jako srdeční příhoda, nedostatečná činnost ledvin, při onemocnění cukrovkou slepota, ..... Pokud se nevyřeší problémy s cévami, organizmus se překyselí, může nastat nedostatek kyslíku, toxické látky se nahromadí v organizmu, prostředí se stane ideálním pro vznik různych druhů rakoviny.

DXN produkty sehrávají důležitou úlohu, neboť s jejich pomocí můžeme zabránit vzniku komplikací a dlouhodobě zlepšovat pružnost cévních stěn a uvést do rovnováhy funkce organizmu.

Doporučujeme užívání:

1. RG i GL po 1 kapsli denně první týden, po 2 denně druhý týden, po 4 denně třetí týden, po 6 denně čtvrtý týden a potom celý život

2. Bez Cordycepsu se takto nemocní nemohou obejít - aby se vyhli problémům s ledvinami a srdcem. Denně 2 kapsle.

3. Cordypine zabrání zánětu žíl, ředí krev, snižuje kyselost a normalizuje funkce buněk

4. Snižme příjem živočíšných bílkovin, užívejme spirulinu jako potravinový doplněk, protože je zásaditá.


Cílem výše uvedených produktů je, aby zlepšily stav organizmu v následujícím:

1. Zlepšily krevní oběh


2. Posílily imunitní systém

3. Zvýšily hladinu kyslíku v krvi

4. Uvedly do rovnováhy pH organizmu

5. Normalizovaly funkci buněk v organizmu

Při optimálním použití se nevyvinou při vysokém krevním tlaku a při cukrovce nebezpečné komplikace, takže budou moci žít kvalitní život.


V případě alergie - které produkty doporučujete a v jakém množství? V případě astma jakou terapii doporučujete?

Alergické projevy i astma způsobuje narušení rovnováhy imunitního systému. Pokud se do organizmu dostane cizí látka, aktivuje přirozenou ochranu našeho organizmu. Ten vyšle anti-tělíska a ty najdou a zničí vetřelce.

V normálním případě je počet anti-tělísek úměrný danému nebezpečí. Alergie se objeví tehdy, když anti-tělíska napadnou nejen cizince, ale i naše tkáně. Tady už anti-tělíska pracují jako toxické látky, které ničí organizmus.

Ganoderma může normalizovat alergické reakce. Můj syn, který má 24 let, trpěl od 5-ti let na astma. V době školy mu to působilo značné potíže a stres mu vždy vyvolal astma. V roce 2001 začal užívat RG+GL a od té doby je úplně v pořádku, bez problémů dosáhl vysokoškolského diplomu.

Při alergiích a astmatických onemocněních vždy začínejme s malými dávkami, protože imunitní systém není v rovnováze. Pokud pacient chrčí při dýchání, to se může při léčbě zesílit. To ale není na škodu, ale zbytečně je nestrašme. Při této terapii klidně pokračujme i v klasické léčbě, ale je dobré terapii co nejdříve začít.

Dávkování vysloveně pro nemocné astmatem:


Jen GL

1. denně 1 GL první týden

2. denně 2 GL druhý týden

3. denně 4 GL třetí týden


4. denně 6 GL čtvrtý týden

Tuto dávku udržujeme dlouhodobě.

Cordyceps

1. denně 1 kapsle první týden

2. denně 2 kapsle druhý týden

3. denně 3 kapsle třetí týden


4. denně 4 kapsle čtvrtý týden

Tuto dávku udržujeme dlouhodobě.

RG

Pokud nemá pacient žádné příznaky ani záchvaty, ať začne užívat1 RG denně první týden. Pokud to dobře snáší, ať

zvýší denní dávku na 2 a ať tuto dávku dlouhodobě udržuje. V případě že reaguje špatně na RG, snižme dávku na 1/2 kapsle denně a pacient ať užívá Ventolin kvůli problémům s dýcháním. Později, až se bude cítit lépe, můžeme dávku zvýšit.


Jak užívat spirulinu v případě pacienta, který je cukrovkář a má problémy s klouby?

Pacient s cukrovkou ať denně užívá 10 tbl spiruliny.
Ať k tomu přidá i RG+GL;
první týden denně 2 kapsle,
druhý týden denně 2 x 2 kapsle,
třetí týden denně 4 x 2 kapsle,
čtvrtý týden denně 6 x 2 kapsle,
pátý týden a další týdny dlouhodobě = čtvrtý týden.
Taktéž ať denně užívá 2 x 25 ml Cordypine.
Toto je dlouhodobá kombinace pro nemocné s cukrovkou, která zabrání vzniku různých komplikací jako např. infarkt, srdeční příhoda, nedostatečná činnost ledvin, diabetická noha, slepota a pod.

Spirulina je dobrou výživou pro diabetiky, protože je zásaditá. Je to plnohodnotná potrava, která obsahuje všechny výživné látky potřebné pro organizmus, obzvláště je důležitý vysoký obsah vápníku, který bez vedlejších účinků dělá dobře našim kostem. Je bohatá i na zásadité proteiny, nemá vedlejší účinky jako živočišné bílkoviny. Čistí krev, proto je dobrá pro diabetiky, kteří mají charakteristicky hustou krev. Díky množství slunečního světla, kterému je v Malajsii vystavená, obsahuje hodně chlorofylu, který je důležitý pro červené krvinky. Zvyšuje jejich schopnost přepravování kyslíku. Těmito schopnostmi umí zabezpečit hodně funkcí; posiluje imunitní systém, snižuje hustotu krve, upevňuje léčivé schopnosti organizmu. Čistí tlusté střevo. Obsahuje hodně protirakovinných látek jako např.: beta - karoten.


Starší muž - 2 roky po mozkové mrtvici - zůstal na půl těla ochrnutý. Co by měl užívat?

1/ Cordypine + Morinzhi - od každého 30 ml 3x denně

2/ GL - 2 kapsle 5x denně

3/ Cordyceps - 1 kapsle 5 x denně

4/ Spirulina - 5 tablet 3 x denně


Muž - 37 let - už 2 roky trpí na neustálé záněty prostaty, lékaři mu nasazují stále antibiotika. Praskají mu cévky, v moči se objevuje krev. Co by měl užívat?

1/ Cordypine + Morinzhi - od každého 30 ml 3x denně

2/ GL - 3 kapsle 4x denně

3/ Cordyceps - 2 kapsle 4 x denně

4/ Spirulina - 5 tablet 3 x denně


Žena - 57 let - trpí na mírně zvýšený tlak - 150/100, bere 1 pilulku na tlak denně. Co by měla užívat?

1/ Cordypine + Morinzhi - od každého 30 ml 1x denně

2/ GL - 1,2,4,6 kapslí denně (vždy po 1 týdnu zvednout dávku)

3/ Teprve až se tlak upraví, nasadit i RG.


Jak používat DXN výrobky u bolestivých výrůstků na patě "ostruhy" ?

Nejprve zkontrolujte boty. Ujistěte se, že boty jsou pohodlné.

Začněte užívat:
1. Morinzhi: 30 ml 2 krát denně
2. GL: 2 kapsle 3 krát denně
3.Spirulina: 5 tablet 3 krát denně

Vnější použití: rozmíchejte 1 polévkovou lžíci Morinzhi + 1 GL tobolku do trochy vody a naneste na paty každou noc.Pokud má osoba vysoký krevní tlak nebo cukrovku, ale říká, že z finančních důvodů může začít užívat pouze jedny tobolky, které byste doporučila jako první?

Začněte užívat:
1. Morinzhi: 30 ml 2 krát denně po dobu 3 měsíců
2.Pak start na 1 RG / GL denní dávky s Morinzhi výše

Starším lidem nedávat hned na začátku RG, protože to funguje jako scanner a vytáhne k řešení hodně skrytých zdravotních problémů. Necítí se potom dobře a jsou z toho rozladění. Raději zpočátku jen GL a teprve po 2 měsících nasadit postupně i RG.


   ZDRAVÉ PRODUKTY Z PŘÍRODY <<<<<<<<<><>>>>>> ROZHOVOR <<<<<<<>><<>>>>>> ZDRAVÉ BI PRODUKTY   

ÚVOD | KVANTOVÉ LÉČENÍ | ZDRAVÍ Z PŘÍRODY | ASTROLOGIE | NUMEROLOGIE | E-SHOP | E-PRÁCE | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku