PASIVNÍ PŘÍJEM OD SFI

Hledat

Přejdi na obsah

PASIVNÍ PŘÍJEM OD SFI

ÚVOD

VÁŽENÍ A MILÍ,
   VŠECHNY VÁS ZDRAVÍM. NABÍZÍM SKUTEČNOU PRÁCI ZA SKUTEČNÉ VÝDĚLKY S FIRMOU SFI, KTERÁ FUNGUJE JIŽ 16 ROKŮ. JE TO PRO KAŽDÉHO, KDO SE NEBOJÍ PRÁCE A PRVNÍ VÝDĚLKY NEBUDOU HNED. TAKŽE ZÁJEMCE, KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE PÁRKRÁT KLIKNOU A BUDOU VYBÍRAT PENÍZE, NEMUSÍ TUTO NABÍDKU DÁLE ČÍST. VEŠKERÁ PODPORA V ZAČÁTCÍCH. PROGRAM MÁ ČESKÝ PŘEKLADAČ.
SFI JE JEDNA Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH A NEJRYCHLEJI ROSTOUCÍCH MLM SPOLEČNOSTÍ, KTERÁ JIŽ OD ROKU 1998 UČÍ LIDI PO CELÉM SVĚTĚ, JAK SI ZAJISTIT DALŠÍ SOLIDNÍ PŘÍJEM A JAKÝM ZPŮSOBEM LZE ZAČÍT PODNIKÁNÍ NA INTERNETU.
SFI – JE ČLENEM AKREDITACE BBB, TAKŽE PROCHÁZÍ PRAVIDELNÝMI AUDITY, COŽ NÁM ZAJIŠŤUJE SPOLUPRÁCI SE SILNOU A NEUSTÁLE SE ROZVÍJEJÍCÍ SPOLEČNOSTÍ.
SFI – MÁ DOKONALÝ ŠKOLÍCÍ SYSTÉM, ÚČINNÉ MARKETINGOVÉ NÁSTROJE, KOMUNIKAČNÍ NÁSTROJE, REGISTRACE JE ZDARMA, TAKŽE TOTO PODNIKÁNÍ JE VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY, KTEŘÍ NEMAJÍ S PODNIKÁNÍM NA INTERNETU ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI.
JEDNOU Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH VĚCÍ JE UDRŽITELNOST FIRMY NA TRHU. Z DLOUHODOBÉHO HLEDISKA TO JE V DOBĚ VZNIKU NOVÝCH „SKVĚLÝCH FIREM“ KAŽDÝ DEN, NAPROSTÁ PRIORITA VE SPOJENÍ S VYNIKAJÍCÍM PRODUKTEM. HLEDÁNÍ ZÁJEMCŮ O PRODEJ ČI ÚČAST NA CELOSVĚTOVÝCH AUKCÍCH, ALE NENÍ ZDALEKA JEDINOU MOŽNOSTÍ NEOMEZENÝCH VÝDĚLKŮ.
PRACOVAT SE DÁ OKAMŽITĚ PO ZAREGISTROVÁNÍ DO SYSTÉMU. PLNĚNÍM FIREMNÍCH ÚKOLŮ SE OD PRVNÍHO DNE STÁVÁTE SOUČÁSTÍ FUNKČNÍ SPOLEČNOSTI S OBROVSKÝM POTENCIÁLEM. VEŠKERÉ PODROBNOSTI JSOU K DISPOZICI IHNED PO REGISTRACI JAK NA FIREMNÍCH STRÁNKÁCH, TAK I NA PODPŮRNÉ SKUPINĚ SPOLUPRACOVNÍKŮ NA FACEBOOKU.
SFI JE OBCHODNÍ SPOLEČNOST JEJÍMŽ PRODUKTEM JE CELOSVĚTOVÝ AUKČNÍ SERVER TripleClicks, KDE JE K DISPOZICI VÍCE NEŽ 100 000 VÝROBKŮ A SLUŽEB.
SERVER TripleClicks UMOŽŇUJE NAKUPOVAT, PRODÁVAT, ALE HLAVNĚ VYDĚLÁVAT DÍKY VYNIKAJÍCÍMU NADČASOVÉMU PROVIZNÍMU AFFILIATE SYSTÉMU. KDO ZNÁ NAŠE AUKRO, MŮŽE SI PŘEDSTAVIT, JAK NĚCO PODOBNÉHO FUNGUJE I ZDE, OVŠEM S TÍM ROZDÍLEM, ŽE SE JEDNÁ O CELOSVĚTOVOU PŮSOBNOST. A HLAVNĚ Z PROVIZÍ NEPROFITUJE POUZE AUKČNÍ PORTÁL, ALE I MY SPOLUPRACOVNÍCI.
SERVER JE ŠIROCE ZAMĚŘENÝ A UMOŽŇUJE SKUTEČNĚ MNOHO ČINNOSTÍ, LZE SE BAVIT NA AUKCÍCH, NAKUPOVAT I PRODÁVAT JAKÉKOLIV ZBOŽÍ, PREZENTOVAT JAKÉKOLIV ZBOŽÍ, PREZENTOVAT VLASTNÍ VÝROBKY VČETNĚ VIRTUÁLNÍCH E-BOOKŮ, HUDBY, OBRÁZKŮ, FOTEK A JINÉ.
LZE SE TEDY VYLOŽENĚ Z POHODLÍ DOMOVA PUSTIT DO SKUTEČNÉHO PODNIKÁNÍ NA INTERNETU. PRO ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ JSOU KAŽDÉMU K DISPOZICI SKUTEČNĚ EFEKTIVNÍ MARKETINGOVÉ NÁSTROJE A GENIÁLNÍ SYSTÉM, KTERÝ VÁS MOTIVUJE A PODPORUJE VE VAŠÍ ČINNOSTI.
STRUČNÝ PŘEHLED JAK ZAČÍT U SFI:
PO REGISTRACI, JE K DISPOZICI PERFEKTNÍ VIDEONÁVOD V ČEŠTINĚ - VIZ NÍŽE: JAK ZAČÍT V SFI?
VEŠKERÉ DALŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE IHNED PO PROJEVENÍ ZÁJMU O SPOLUPRÁCI, TEDY PO ÚSPĚŠNÉ REGISTRACI. DOSTANETE PŘÍSTUP NA STRÁNKY S VYČERPÁVAJÍCÍM MATERIÁLEM TÝKAJÍCÍ SE RYCHLÉHO STARTU A ZÁROVEŇ PŘÍSTUP DO PODPŮRNÉ SKUPINY NA FACEBOOKU.
ZÁVĚREM JE DOBRÉ UPOZORNIT, ŽE SE JEDNÁ O SKUTEČNOU PRÁCI NA INTERNETU ZA SKUTEČNÉ VÝDĚLKY. NEJDE O ŽÁDNOU KLIKAČKU, ČI PODOBNÉ FINTY JAK Z LIDÍ VYTÁHNOUT PENÍZE POD ZÁMINKOU RYCHLÉHO A BEZPRACNÉHO VÝDĚLKU.
U SFI SE PRACUJE A UČÍ, COŽ SI KAŽDÝ MUSÍ UVĚDOMIT. REGISTRUJTE SE A ZAPOJTE SE DO DLOUHODOBÉHO PROJEKTU S NEUSTÁLE ROSTOUCÍ KLIENTSKOU ZÁKLADNOU.
V ČR JE TO NOVINKA, NEMUSÍTE NA NIC ČEKAT.
NABÍZÍM JAKOUKOLI POMOC V ZAČÁTCÍCH SPOLUPRÁCE.
VÁŠ JOZEF HORÁK
Pokud ještě nejste spolupracovník SFI, zaregistrujte se ZDE.PREZENTAČNÍ VIDEA


     ZDRAVÁ KÁVA PRO VÁS                                    ZDRAVÉ PRODUKTY Z PŘÍRODY                                     ROZHOVOR      
ÚVOD | KVANTOVÉ LÉČENÍ | ZDRAVÍ Z PŘÍRODY | ASTROLOGIE | NUMEROLOGIE | E-SHOP | E-PRÁCE | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY