PRODUKTY

Hledat

Přejdi na obsah

PRODUKTY

ZDRAVÁ KÁVA

POTRAVINY A NÁPOJE

P


Lingzhi Černá káva

Černá káva DXN Lingzhi 2 v 1 je vyrobena podle ojedinělé receptury z nejkvalitnější instantní kávy a extraktu z Ganodermy. Černá káva DXN Lingzhi neobsahuje cukr a doporučuje se těm, kteří potřebují snížit příjem cukrů.
Balíček obsahuje 20 sáčků x 4,5g
Jednotková cena 410,00 Kč
Členská cena 335,00 Kč

Objednat


Lingzhi Káva 3 v 1

Káva Lingzhi Coffee 3 v 1 je vyrobena z nejkvalitnějších kávových zrn a ze 100%-ní čisté Linghzi zvláštní metodou. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky. Je mimořádně osvěžující a zdravá.
Balíček obsahuje 20 sáčků x 21g
Jednotková cena 410,00 Kč
Členská cena 335,00 Kč

ObjednatZhi Mocha

DXN Zhi Mocha je jeden z druhů kávy Lingzhi, který jsme připravili pro milovníky kávy, mající v oblibě i čokoládu. Aromatická Zhi Mocha je směsí instantního kávového prášku vyrobeného z výběrových kávových zrn, výtažku z Ganodermy a kakaového prášku.
Balíček obsahuje 20 sáčků x 21g
Jednotková cena 520,00 Kč
Členská cena 425,00 Kč

ObjednatČokoláda

DXN Čokoláda je vyrobená z nejkvalitnějšího kakaa a z výtažku Ganodermy. Ke konzumaci ji nabízíme v práškové formě, která Vás bude rozmazlovat čokoládovou chutí . Kromě vynikající kakaové vůně si můžete vychutnat i přednosti vyplývající z obsahu Ganodermy. Stačí porci nasypat do šálku s horkou vodou, promíchat a okamžitě můžete vychutnat osvěžující účinky nápoje, který je vhodný pro celou rodinu!

Balíček obsahuje 20 sáčků x 32 g
Jednotková cena 530,00 Kč
Členská cena 435,00 Kč

Objednat


Nutrizhi

DXN Vám s hrdostí představuje další zdravý a výživný nápoj - NutriZhi DXN. Jedná se o směs sóji a sladového extraktu, která je připravená z prvotřídní sóji, dále je do směsi přidán extrakt z Mycelia Ganodermy. Je bohatý na zdraví prospěšné živiny (lecitin, omega-3 a omega-6 kyseliny, vápník, železo, vitamín A, C a E).


Balíček obsahuje 20 sáčků x 32 g
Jednotková cena 600,00 Kč
Členská cena 490,00 Kč

ObjednatReishi Gano Čaj

Čaj DXN Reishi Gano nemá jen dobré vlastnosti čaje: při pravidelném užívání nás ozdravuje i přídavkem vysoce kvalitního Reishi Gano prášku. Čaj DXN Reishi Gano neobsahuje konzervanty, syntetická barviva ani ochucovadla. Osvěží ducha i tělo, podporuje trávení a udržuje zdraví.Balíček obsahuje 20 sáčků x 2g
Jednotková cena 450,00 Kč
Členská cena 370,00 Kč

Objednat


Spica Tea

DXN s hrdostí uvádí na trh DXN Spica čaj, který je směsí pěti cenných léčivých bylin: 1. Spica Prunellae - snižuje tělesnou teplotu. 2. Mandarinková kůra – uvoľňuje hleny. 3. Máta peprná - usnadňuje trávení. 4. Radix Glycyrrhizate (kořen sladovky) - odstraňuje jedovaté látky z těla a uklidňuje dýchací systém. 5. Ganoderma lucidum – napomáhá činnosti jater a podporuje jejich detoxikační schopnost.


Balíček obsahuje 20 sáčků x 2g
Jednotková cena 365,00 Kč
Členská cena 300,00 Kč

Objednat


Cream coffee

DXN Cream coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku ganodermy. DXN Cream Coffee neobsahuje cukr, ale obsahuje sušené mléko,což jí dodává lahodnou, hedvábnou chuť. Doporučuje se těm, kteří chtějí snížit příjem cukru.Balíček obsahuje 20 sáčků x 14 g
Jednotková cena 395,00 Kč
Členská cena 325,00 Kč

Objednat


Cordypine (700ml)

DXN Cordypine je směsí kvalitního cordycepsu a kvašené ananasové šťávy. DXN Cordypine je velmi účinný, protože enzymy vznikající při kvašení v ananasové šťávě jsou schopné synergicky spolupracovat s účinnými látkami cordycepsu a tím se dosáhne velmi dobrých výsledků a vynikajícího účinku.Balíček obsahuje 700ml

Jednotková cena 2 350,00 Kč
Členská cena 1 915,00 Kč

Objednat


Morinzhi

DXN Morinzhi je vyrobený z čerstvé Morindy citrifolie (z ovoce známějšího pod názvem Noni). Zpracovává se za přísných bezpečnostních opatření, aby byla zachována jeho 100% čistota a přirozenost, a taktéž výživová hodnota. Vychutnejte si se svými blízkými DXN Morinzhi - pro zabezpečení dobrého zdraví a vitálního života!Balíček obsahuje 700ml
Jednotková cena 365,00 Kč
Členská cena 300,00 Kč

Objednat


Zhi Café Classic

DXN Vám přináší jedinečnou DXN Zhi Café Classic, která je vyrobena z extraktu houby Ganoderma a kvalitních kávových zrn. Pomletá kávová zrna jsou balena v sáčcích, po vyluhování poskytnou lahodnou jemnou chuť a výrazné aroma.Balíček obsahuje 20 sáčků x 20 g
Jednotková cena 370,00 Kč
Členská cena 305,00 Kč

Objednat


Spirulina cereální

Spirulina je všeobecně známá jako vyvážená potrava, obilniny obsahují vysoký obsah vlákniny, kterou doporučují odborníci na výživu. DXN Spirulina obilné vločky se připravují z nejkvalitnějších obilných vloček a prášku Spiruliny. Je to jeden z nejlepších, lehko dostupných potravinových zdrojů.
Balíček obsahuje 30 sáčků x 30g
Jednotková cena 1055,00 Kč
Členská cena 860,00 Kč

Objednat


Zhi Mint Plus

Škrábe Vás v krku? Trápí Vás nepříjemný dech? DXN Vám představuje novinku Zhi Mint Plus. Pokud si vložíte jednu pastilku do úst, hned pocítíte její ledovou svěžest a uklidňující účinek. Nejen že zastaví kašel a přinese úlevu hrdlu, ale při jejím užívání se budete cítit svěží a sebejistí.
Balíček obsahuje 12 sáčků x 25g
Jednotková cena 810,00 Kč
Členská cena 660,00 Kč

Objednat


Zhi Ca

DXN Zhi Ca Plus jsou aromatické, kávou ochucené bonbóny, připravené pro ty spotřebitele, kteří chtějí omezit příjem cukru. Jsou výborné kvality, připravené z výběrových kávových zrn, doplněných blahodárným účinkem extraktu z Ganodermy. DXN Zhi Ca Plus uspokojí Vaši touhu po sladkostech a doplní Vám energii.Balíček obsahuje 10 sáčků x 9,5g
Jednotková cena 250,00 Kč
Členská cena 205,00 Kč

Objednat


Maca EuCafé

Dlouho očekávaná EuCafé se vrátila! Je přizpůsobená požadavkům evropského trhu. Obsahuje instantní kávu arabica, rostlinnou náhradu smetany, třtinový cukr a rostlinu Macu horskou /Lepidium meyenii/.


Balíček obsahuje 20 sáčků x 21 g
Jednotková cena 490,00 Kč
Členská cena 400,00 Kč

Objednat


Maca Vita Café

Dlouho očekávaná Vita Café se vrátila! Je přizpůsobená požadavkům evropského trhu. Tato dokonalá kávová směs obsahuje instantní kávu arabica, rostlinnou náhradu smetany, třtinový cukr, ženšenový prášek, rostlinu Macu horskou /Lepidium meyenii/ a výtažek z houby Ganoderma.Balíček obsahuje 20 sáčků x 21 g
Jednotková cena 530,00 Kč
Členská cena 435,00 Kč

Objednat


VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY

q


RG 360 kapslí

Reishi Gano (RG) je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Zpracovaná Ganoderma lucidum se získává z 90-ti denní červené houby. Každodenní konzumace Reishi Gano (RG) všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu.

Balíček obsahuje 360 kapslí x 270mg
Jednotková cena 3 495,00 Kč
Členská cena 2 850,00 Kč

Objednat
RG 90 kapslí

Reishi Gano (RG) je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Zpracovaná Ganoderma lucidum se získává z 90-ti denní červené houby. Každodenní konzumace Reishi Gano (RG) všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu.Balíček obsahuje 90 kapslí x 270mg
Jednotková cena 1030,00 Kč
Členská cena 840,00 Kč

Objednat


RG 30 kapslí

Reishi Gano (RG) je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Zpracovaná Ganoderma lucidum se získává z 90-ti denní červené houby. Každodenní konzumace Reishi Gano (RG) všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu.


Balíček obsahuje 30 kapslí x 270mg
Jednotková cena 355,00 Kč
Členská cena 290,00 Kč

Objednat


RG prášek

Užívání RG prášku je velmi příjemné, protože je snadno rozpustný a lehce stravitelný. Můžeme ho konzumovat zamícháním do: pitné vody, oblíbené polévky nebo oblíbených nápojů. RG prášek podporuje obnovení rovnováhy organizmu. Každodenní užívání přípravku přispívá k vytvoření a udržení dobré kondice.


Balíček obsahuje 15 g
Jednotková cena 475,00 Kč
Členská cena 390,00 Kč

Objednat


Lions Mane tablety

Houba Korálovec ježovitý je vysoce výživná, vzácná rostlina, kterou v Číne a v Japonsku znají už stovky let. Obsahuje skoro všechny důležité aminokyseliny, je bohatá na minerální látky, polysacharidy, adenosiny, hericenony, erinaciny a bílkoviny. Pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav. Tablety Lion`s Mane posilují trávicí soustavu a také nervový systém. Jejich užívání je velmi příjemné, jsou ideální i při cestování.


Balíček obsahuje 120 tabletek
Jednotková cena 735,00 Kč
Členská cena 600,00 Kč

Objednat


Reishi Mushroom prášek

Reishi Mushroom prášek je vysoce kvalitní potravinový doplněk, který společnost DXN začala vyrábět až po důkladných výzkumech. Reishi Mushroom prášek je směs výtažku RG prášku a GL prášku. RG a GL v práškové formě je pro tělo rychleji vstřebatelné. Tato kombinace Vám nabízí mnohem praktičtější formu pro konzumaci. Při dlouhodobém užívání má detoxikační účinky, což přináší zlepšení zdravotního stavu.


Balíček obsahuje 22 g
Jednotková cena 520,00 Kč
Členská cena 425,00 Kč

Objednat


GL prášek

Prášková forma přípravku napomáhá rychlejšímu vstřebávání v organizmu. Můžeme ho konzumovat zamícháním do: pitné vody, oblíbené polévky nebo oblíbených nápojů. GL prášek přispívá k všeobecnému zlepšení fungování organizmu. Každodenní používání přípravku zabezpečuje celkový příjem vitamínů a minerálních látek a napomáhá detoxikaci organizmu.


Balíček obsahuje 30 g
Jednotková cena 475,00 Kč
Členská cena 390,00 Kč

Objednat


GL 360 kapslí

Ganocelium (GL) obsahuje Ganodermu lucidum. Od Reishi Gano se liší tím, že se získává z 18-ti denního mycelia Ganodermy lucidum. Mycelium je bohaté na polysacharidy, organické germanium, vitamíny a minerální látky. Má vynikající účinky na zlepšení všeobecné kondice.Balíček obsahuje 360 kapslí x 450 mg
Jednotková cena 3 495,00 Kč
Členská cena 2 850,00 Kč

ObjednatGL 90 kapslí

Ganocelium (GL) obsahuje Ganodermu lucidum. Od Reishi Gano se liší tím, že se získává z 18-ti denního mycelia Ganodermy lucidum. Mycelium je bohaté na polysacharidy, organické germanium, vitamíny a minerální látky. Má vynikající účinky na zlepšení všeobecné kondice.Balíček obsahuje 90 kapslí x 450 mg
Jednotková cena 1030,00 Kč
Členská cena 840,00 Kč

Objednat


GL 30 kapslí

Ganocelium (GL) obsahuje Ganodermu lucidum. Od Reishi Gano se liší tím, že se získává z 18-ti denního mycelia Ganodermy lucidum. Mycelium je bohaté na polysacharidy, organické germanium, vitamíny a minerální látky. Má vynikající účinky na zlepšení všeobecné kondice.Balíček obsahuje 30 kapslí x 450 mg
Jednotková cena 355,00 Kč
Členská cena 290,00 Kč

Objednat


Cordyceps kapsle

DXN Cordyceps kapsle obsahují 100% - ní Cordyceps sinesis. Obsahuje velké množství výživných látek a takových bioaktivních sloučenin jako jsou kyselina cordycepsová, cordycepín, aminokyseliny, glutaminové kyseliny, vitamín B12 atd. DXN Cordyceps je hodnotný výživový doplněk, který posiluje vytrvalost a odolnost organizmu.


Balíček obsahuje 60 kapslí x 450 mg
Jednotková cena 1 270,00 Kč
Členská cena 1035,00 Kč

Objednat


Spirulina tabletky

Spirulina je druh modro - zelené řasy, která obsahuje důležité proteiny, betakaroten, chlorofyl, antioxidanty, minerální látky a jiné stopové prvky nepostradatelné pro náš organizmus. Je to nejznámější zásaditá potrava, která pomáhá změnit stav oslabeného a překyseleného organizmu na zdravě zásaditý. Tabletky DXN Spirulina obsahují přírodní spirulinu, která dodává organizmu zdraví prospěšné a energetizující výživové látky.

Balíček obsahuje 120 tabletek x 250 mg
Jednotková cena 440,00 Kč
Členská cena 360,00 Kč

ObjednatSpirulina tabletky

Spirulina je druh modro - zelené řasy, která obsahuje důležité proteiny, betakaroten, chlorofyl, antioxidanty, minerální látky a jiné stopové prvky nepostradatelné pro náš organizmus. Je to nejznámější zásaditá potrava, která pomáhá změnit stav oslabeného a překyseleného organizmu na zdravě zásaditý. Tabletky DXN Spirulina obsahují přírodní spirulinu, která dodává organizmu zdraví prospěšné a energetizující výživové látky.

Balíček obsahuje 500 tabletek x 250 mg
Jednotková cena 1 655,00 Kč
Členská cena 1 350,00 Kč

Objednat


MycoVeggie EU

DXN MycoVeggie EU je směsí pečlivě vybraných léčivých bylin, hub, zeleniny, ovoce, čínského čaje a spiruliny. Má nízký obsah tuků, neobsahuje cukr ani cholesterol. Je bohaté na rozpustnou a nerozpustnou vlákninu. Neobsahuje konzervační látky, barviva ani jiné přídavné látky.


Balíček obsahuje 400 g
Jednotková cena 2 070,00 Kč
Členská cena 1 690,00 Kč

Objednat


OSOBNÍ HYGIENA

q


Ganozhi zubní pasta

Zubní pasta Ganozhi neobsahuje ani sacharin, ani barviva, jen kvalitní výtažek z Ganodermy, alginát sodný, mentol a mátový olej. Účinně čistí zuby a zanechává v ústech příjemnou chuť. Naše zuby jsou potom lesklejší a zdravější.Balíček obsahuje 150 g
Jednotková cena 220,00 Kč
Členská cena 180,00 Kč

ObjednatGanozhi šampon

Šampon DXN Ganozhi má neutrální pH hodnotu a doporučuje se na všechny typy vlasů. Používáním šetrně účinkujícího DXN Ganozhi šamponu, syceného výtažkem z Ganodermy a vitamínem B5 budou Vaše vlasy zdravější, hedvábnější a lesklejší.Balíček obsahuje 250 ml
Jednotková cena 365,00 Kč
Členská cena 300,00 Kč

Objednat
Ganozhi sprchový gel

Ganodermou obohacený DXN sprchový gel jemně čistí pokožku, aniž by z kůže odstranil přirozené tuky. Takto pokožka zůstane na pohmat jemná a hladká.Balíček obsahuje 250 ml
Jednotková cena 365,00 Kč
Členská cena 300,00 Kč

Objednat


Ganozhi mýdlo

Speciální mýdlo Ganozhi je obohacené výtažkem Ganodermy a palmovým olejem. Jemně čistí šetrným způsobem pokožku - přičemž zachovává obsah v něm se nacházejících přírodních olejů. Použitý palmový olej bohatý na vitamín E a antioxidanty revitalizuje pokožku a zpomaluje její stárnutí. Při používání mýdla Ganozhi bude Vaše pokožka hladší.


Balíček obsahuje 2ks x 80g
Jednotková cena 220,00 Kč
Členská cena 180,00 Kč

Objednat


Seznam potravin pro zvláštní výživu a doplňků stravy schválených Ministerstvem zdravotnictví ČR naleznete na https://snzr.ksrzis.cz/snzr/rrh/.

ÚVOD | KVANTOVÉ LÉČENÍ | ZDRAVÍ Z PŘÍRODY | ASTROLOGIE | NUMEROLOGIE | E-SHOP | E-PRÁCE | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku