ÚVOD K NUMEROLOGII

Hledat

Přejdi na obsah

ÚVOD K NUMEROLOGII

NUMEROLOGIE

CO JE TO NUMEROLOGIE?
(NENÍ TO JEN HRA S ČÍSLY, ALE UKÁŽE VÁM JAK DOBŘE ČI ŠPATNĚ SI V ŽIVOTĚ STOJÍTE.)Numerologie je jedním ze směrů, které se zabývají zákonitostmi našeho vývoje pomocí symbolického užití čísel.
Symboly nejsou pouhým duchovním nahlížením věcí, ale postihují zákonitosti a energie, které ovládají universum, a proto se obvykle vychází z toho, že v okamžiku narození si přinášíme informace pro současný život.
S pomocí numerologie můžeme vědět více o sobě, jaký je náš smysl života, co se máme v tomto životě naučit, čeho se vyvarovat nebo můžeme snadněji porozumět svému partnerovi, rodičům, dětem, přátelům či nadřízeným v práci.
Partnerský vztah může být vyrovnaný jen v tom případě, když v obou vibruje něco společného. Každý člověk touží po štěstí, zdraví a úspěšném zvládnutí svého života. Je třeba si uvědomit, že každý může rozhodovat o svém životě sám a že může změnit svůj osud pokud chce. A změnit svůj život znamená změnit své nitro. Vaše čísla vám jen vše naznačují, ale konečné rozhodnutí musíte udělat sami.
Každý z nás prožívá menší či větší starosti a problémy, zamýšlíme se nad tím, co jsme v životě udělali dobře, co se nám nepodařilo. Pokud někdy nejsme spokojeni se svým osudem, musíme si uvědomit, že vše zlé je k něčemu dobré. Mezi nejhezčí okamžiky života patří, když se člověk naučí hledat odpověď v překážkách. Tím zjistíme odpovědi na to, kde jsme dělali chyby.
Neházejme tedy vždy vinu za naše neúspěchy na zlý osud, naopak poučme se z chyb, buďme vděčni za zkoušku, kterou jsme museli podstoupit a pokračujme v životě dál.
Pomocí numerologie si své vlastnosti lépe uvědomíme a případné problémy můžeme vyřešit.
Kompletní numerologický rozbor se skládá z vašeho rozboru data narození a rozboru celého jména, ve kterých jsou zakódovány důležité informace pro váš život.
Vlastní datum narození se nemění, ale při změně jména např. ženy při svatbě si nechávají většinou jméno svého partnera. V tomto případě se potom změní i číslo jména ženy a taktéž, některé povahové vlastnosti a schopnosti.
Teď už víte vše a můžete nahlédnout do svého osudu.
Zájemci o numerologický rozbor osobnosti s roční předpovědí, pište na můj email: triangulum@seznam.cz
Váš Jozef Horák


ZDRAVÉ PRODUKTY Z PŘÍRODY                                         ROZHOVOR                                          ZDRAVÁ KÁVA PRO VÁS
ÚVOD | KVANTOVÉ LÉČENÍ | ZDRAVÍ Z PŘÍRODY | ASTROLOGIE | NUMEROLOGIE | E-SHOP | E-PRÁCE | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku