ZNAMENÍ ŽENY

Hledat

Přejdi na obsah

ZNAMENÍ ŽENY

ASTROLOGIE > CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍBERAN

(21.3. - 20.4.)Toto znamení má většinou štíhlou postavu a jasně rýsovaný obličej, markantně působivou bradu a výrazný nos. Charakter žen je manažerský, spojuje se zde podnikavost a sklon k organizaci se silnou netrpělivostí a dráždivostí i vášnivostí vůči mužům. Silný však bývá také váš intelekt a rozum, proto se dokážete mnohému kvalitně učit. Cesta životem často vede přes zbrklost, proto si dámy vytváříte nepřející a závistivé osoby.
Nemoce přicházejí z přepracování, i stálé problémy s druhými přináší oslabení organismu. Naštěstí silný vztah k dětem vám pomáhá zbavovat se sobectví s ohledem na vlastní potřeby. Když má váš vládce dobré ozáření, můžete pracovat na jakémkoliv postu v lékařství, také však můžete pracovat v technických a průmyslových oborech, v obchodní sféře a při zakládání firem, bez práce nedokážete být.
Barva vhodná k vašemu znamení červená, rády máte také drahé kameny jako ametyst, sardonyx a rubíny, číslice 7 a tón C. Šťastným dnem bývá úterý. Země, které s vámi konvenují a kde se můžete cítit dobře jsou Německo, Dánsko a také orientální Japonsko.


BÝK

(21.4. - 21.5.)Tělo zrozenkyň tohoto znamení bývá většinou sexy, oblé a masité, střední postavu doplňuje krátký tlustý krk. V měkkém obličeji je usazen tupý krátký nos a plná brada, milé a přívětivé oči jsou doplněny smyslnými rty.
Jako mladé a dospívající v sobě nosíte silné vášně, které se teprve postupně snažíte zmírňovat. Nosíte v sobě pohodu, avšak také stabilitu a někdy vlastně až pýchu, co přechází do zatvrzelosti. Vždy máte smysl pro domácí i pracovní pohodlí a materiální zájmy. Úspěch vás čeká v povoláních, kde potřebujete klid a trpělivost, od květinářství přes provozování penziónů až po práci ve financích.
Barva vhodná k vašemu znamení je světle zelená a světle modrá, drahé kameny achát, karneol a bílý korál, číslice 6 a tón Cis. Šťastným dnem pro vás je pátek, hlavně večer. Mezi země, které s vámi konvenují, patří střední Německo, Polsko, Irsko, řecké ostrovy a oblast kavkazských států.


BLÍŽENCI

(22.5. - 21.6.)Tělo máte většinou jemně stavěné a štíhlé, dlouhé ruce a nohy. Přitom však širší ramena, dlouhý nos a prodloužený obličej, což je pro ženy výhoda. Nad lehce vysunutou bradou je pusa a oči s koketním výrazem.
Vaše vysoká inteligence potřebuje neustálé vzdělávání a kurzy, které zlepšují vaši výřečnost a přesvědčivost v jednání. I díky čtení knih máte encyklopedické znalosti. Máte zdvořilý a příjemný charakter, často jste v pohybu a připravené k velké flexibilitě, v práci i ve vztazích.
Milostné vztahy rychle začínáte, ale také je brzy ukončujete, z čehož míváte menší deprese, kterým se nevyhnete. Naštěstí snadno umíte překonávat všechny obtíže.
Jste kvalitní učitelky, spojovatelky, prodavačky, vrátné, ale i umělkyně a spisovatelky. Vaší oblíbenou barvou je šedá a černobílá, drahý kámen beryl, topas a granáty, číslice 12 a tón D. Šťastný den bývá vždy středa. Země, které s vámi konvenují, jsou severní Itálie, Belgie, Anglie, ale částečně i Egypt a USA.


RAK

(22.6. - 22.7.)Většinou míváte plnou střední postavu s bledou pletí a snivýma očima, malým nosem a slabýma nohama a rukama, máte také sklon k sexy výrazným tvarům. Důležité období vašeho života je to od 14 do 21 let.
Přes svou dobrotivost dokážete být rezervované. Sňatek vždy vede ke šťastné rodině, která pro vás bývá nejdůležitějším základem, rodinný život vás naplňuje ze všeho nejlépe. Dokážete druhé lidi pobavit a utěšit, ale někdy se chovat i samotářsky. Pro fyzicky těžkou práci sice schopné nejste, rychle však odhadnete materiální hodnotu zboží a dokážete najít kupce a dodavatele.
Potřebujete časté změny, což se týká i vašeho úspěchu, který je největší ve spojení ve službách a v rychloobrátkovém zboží. Starostlivě se také staráte o druhé ve zdravotnictví.
Oblíbená barva je stříbrná a organická světlehnědá a mořská zeleň, drahými kameny jsou smaragd, opál a selenit, vhodnou číslicí 5 a tónem Dis. Šťastný den bývá nejčastěji pondělí. Země, které s vámi konvenují, asi znáte dobře. Patří mezi ně Nizozemí, Skotsko, USA, ale třeba i oblast severní Afriky.


LEV

(23.7. - 22.8.)Máte krásný a upravený zjev s pěknou a jemnou hlavou. Pronikavý pohled světlých očí si mnoho lidí pamatuje, podobně také vysoké čelo s jemným nosem a plnými rty. Důležité období vašeho života je mezi 28 až 35 lety.
Nosíte v sobě věrnost a působíte sympaticky, měly byste však ovládat svou afektovanost, povýšenost a puntičkářství. Díky velkomyslnosti zvládáte velké vnitřní vášně, široké srdce ovlivní čistě vědomé chování, aby vaše city vyhrály.
Štítíte se nečestného jednání. Přátelé vás často mohou brzdit, naštěstí své nepřátele většinou umravníte, ať už se to týká konkurence nebo soků v lásce. V partnerství znáte soulad, přesto vždy věrné nejste. Vaše děti vás dokáží potrápit v dětství a dospívání.
Oblíbená barva je pro vás zlatá, žlutá a oranžová. Mezi drahými kameny si můžete vybrat hyacint, jaspis a chrysolit, příznivá číslice je 1 a tón E. Nejšťastnějším dnem bývá neděle. Země, které s vámi konvenují, jsou Francie a Itálie, také Rumunsko a dokonce i Kalifornie.


PANNA

(23.8. - 22.9.)Vaše postava bývá často středně vysoká, s pravidelnými tvary a vysokým, působivým čelem, pod kterým bývá kritický pohled. Přímý nos lemují krásná ústa, vaše pleť pak celkově bývá kvalitně opálitelná. Důležité období pro vás je mezi 35 až 42 lety.
Míváte v lásce různorodé partnery. I proto u vás bývají rodinné spory častější, manželství se vám někdy nevydaří. Vaši kolegové a dobří přátelé pro vás však udělají mnoho, i v osobních vztazích. Pasivitou a lstivostí však dosáhnete máločeho. Vysoce úspěšní jste díky vlastní inteligenci, vzdělání vám přináší možnost pracovat jako vědkyně, lékařky, učitelky. Často však i jako zručné pracovnice ve službách, v turistickém průmyslu a při úklidu.
Oblíbenou barvou je šedá a všechny odstíny zemitých, zkrátka přirozené barvy přírody. Drahý kámen jaspis a smaragd, číslice 10 a tón F. Šťastným dnem bývá středa, především večer. Země, které chcete nevštívit, jsou Řecko, Chorvatsko, jižní Rakousko, Irák a okolí.


VÁHY

(23.9. - 23.10.)Vaše ženské tělo bývá krásné a jemné, s oválnou hlavou a vyrovnaným čelem, s krásnýma očima a jemným, špičatým nosem. Celý obličej lemují hnědé vlasy, čímž působíte ještě víc středomořsky. Důležitým obdobím pro vás je věk mezi 42 až 49 lety.
Charakter máte ušlechtilý, jste přizpůsobivé, ale také náladové s rozmary a nerozhodnou vůlí. Zdvořilostí a jemným chováním však získáváte mnoho přátel, které si vytváříte i svým kulturním založením. Jmění můžete získat snadno, ale soudní procesy je mohou brzdit.
Úspěch vás může čekat v povoláních obchodnic s módním a estetickým zbožím, umělkyň, především však hereček a hudebnic, ale i všech pracovnic v právnictví a soudnictví.
Oblíbenou barvou bývá modrozelená, azurová. Drahým kamenem modrý safír, achát a horský křišťál, číslicí 8 a tónem Fis. Šťastným dnem bývá vždy pátek. Země, které s vámi souznějí, jsou Rakousko, jihovýchodní Francie, Argentina, jihovýchodní Asie a Tibet.


ŠTÍR

(24.10. - 22.11.)Míváte většinou středně vysokou, svalnatou postavu s temnou pletí a hustými vlasy. Pod širokým čelem míváte fascinující pohled a silné řasy. Obličej má poměrně ostré tahy. Důležité období vašeho života je mezi 49 až 56 lety.
Charakterizuje vás vůle a vášně povahy, dokážete být hněvivé i pomstychtivé, pokud vám někdo dost ublíží. Přesto se dokážete chovat vřele a přátelsky. Osudové rány vám pomáhají, protože své síly soustřeďujete na to nejpodstatnější v životě.
Dokážete mluvit živě a používat nezkrotnou fantazii, což poznávají také vaši milostní partneři. Vynikáte v povoláních, které se týkají chemie, techniky, ale i zdravotnictví, veřejného života.
Oblíbenou barvou je rudá a námořnická modř, drahý kámen rubín a diamant, číslice 4 a tón G. Šťastným dnem je pro vás úterý. Země, kde vám bude dobře, jsou Bavorsko, Katalánsko ve Španělsku, jih USA, severozápadní a jižní Afrika.


STŘELEC

(23.11. - 21.12.)Máte sklon k souměrné i plné postavě, která však ve své štíhlosti působí sportovně. Oválný obličej je doplněn zdůraznělým čelem, pod kterým bývá dobrotivý pohled, dlouhý úzký nos a jemná, přesto však smyslná ústa. Důležité období života bývá mezi 56 až 63 lety.
V mládí zažíváte jisté utrpení v oblasti zajištění. Přátelé si na vás často pamatují. Jste sice impulsivní, ale dokážete být i klidné a přizpůsobivé, přesto brzy vítězí touha po nezávislosti. Dokážete vést druhé lidi, v povolání i během vzdělávání, náboženské založení vás ve vyšším věku vede i k duchovním zážitkům. Jako osoby býváte čestné, optimistické a přitom dobrotivé. Proto si vás lidé vybírají jako společnice a tráví s vámi čas nejen při sportování. Všude jste vesměs oblíbené a dostává se vám přízně.
Oblíbenou barvou je modrá v různých odstínech. Mezi drahé kameny patří tyrkys i granát, číslice 8 a tón Gis. Šťastným dnem je čtvrtek. Země, kde se vám jistě může líbit, je Maďarsko, Toskánsko, Dalmácie, Španělsko, jižní Francie, Austrálie nebo Madagaskar.


KOZOROH

(22.12. - 20.1.)Často míváte vyšší, štíhlou postavu s úzkým, čtverhranným obličejem, delším krkem i nosem a slabými koleny. Pohled držíte spíše u země. Důležité období pro vás je mezi 63 až 70 roky.
Dokážete se plně soustředit na problém, ať už se to týká kancelářské práce nebo úklidu domácnosti. Rezervované a chladné býváte vůči lidem, kteří vám nejsou ničím blízcí, jinak dokážete druhé podporovat. Vaše charakteristika je o vůli a nutné výrazné pracovitosti, která snad nikdy nemůže skončit.
Máte talent pro organizaci, diplomatické chování a jednání. V rodině i partnerství vám chybí soulad, což se týká i dětí, ale vaše docela solidní postavení vám dokáže pomoci. Můžete být stejně kvalitními úřednicemi a pracovnicemi v továrnách a velkých firmách, ale také biopracovnicemi a drobnými živnostnicemi.
Oblíbená barva je tmavěhnědá a tmavězelená, někdy dokonce i černá a bílá. Drahé kameny onyx a chrysopras, číslice 7 a tón A. Šťastným dnem bývá sobota. Země, kde se cítíte dobře, jsou Bulharsko, Velká Británie, Island, Indie nebo Turecko. Hlavně tam musí být hory, které vám způsobují potěšení.


VODNÁŘ

(21.1. - 20.2.)Vaše postava bývá často střední, někdy vyšší. Míváte dlouhé a vlnité vlasy, které často překvapí svou blond barvou. Vysoké čelo doplňují velké a jasné hnědé oči. Důležité období vašeho života je mezi 70 až 77 lety.
Zajímá vás všechno nové, ale vaše střídání optimismu s pesimismem a aktivnosti s pasivností druzí lidé ne vždy vydrží. Na povrchu jste možná klidné, to však ukrývá divoké vášně v duši. Díky učenlivosti vše překonáváte , i rány osudu a spory s rodiči i šéfy.
Oblíbenou barvou bývá fialová a všeobecně ty světlé a průhledné, drahým kamenem ametyst a někdy diamanty, číslicí 2 a tón Ais. Šťastným dnem pro vás většinou bývá sobota. Země, které byste mohli navštívit, jsou ty Skandinávské, především Švédsko a Finsko, mnoho států USA, Rusko a také exotická Etiopie a Jemen.


RYBY

(21.2. - 20.3.)Problém pro vás bývá s udržováním štíhlé linie. Vaše postava bývá často střední, ale velikosti se vlastně dost liší. Široký a měkký obličej obklopuje velké a dostatečně snivé oči, čelo nad ním vystupuje. Problémy vám dělají lidé, kterým důvěřujete, protekce však mnohé zachraňuje.
Potřebujete se často bavit ve společnosti a starat se o vlastní zevnějšek. Souladné manželství i partnerství v práci vás těší, potřebujete silný kolektiv.
Umíte pracovat jako kvalitní poradkyně v kosmetice, obchodnice, ale především umělkyně, především výtvarnice. Služba ve zdravotnictví jako sestry vám také dává smysl. Zdraví se týká chronických chorob spojených s oběhem krve, nohama, někdy i plícemi. Oblíbená barva je duhová, ale hlavně mořská zeleň a modř. Drahý kámen bývá topas i jantar, číslice 11 a tón H. Šťastným dnem se stává čtvrtek večer. Země, kde je vám dobře, jsou přímořské, především ostrovní. Takže vedle jižní Itálie, západní Francie, Portugalska a Brazílie, to je třeba Malta, ostrovy v Řecku a Chorvatsku, ale i Indonésie a Srí Lanka.

převzato z webu Walloa
ÚVOD | LÉČENÍ | ZDRAVÍ Z PŘÍRODY | ZDRAVÁ KÁVA | ASTROLOGIE | NUMEROLOGIE | E-SHOP | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku