KDO JSI A PROČ JSI ZDE?

Hledat

Přejdi na obsah

KDO JSI A PROČ JSI ZDE ?

DUCHOVNO


  CZ  Celá kniha - KDO JSI A PROČ JSI ZDE?   
  SK  Celá kniha - KTO SI A PREČO SI TU?   
  EN  Complete book - WHO ARE YOU AND WHY ARE YOU HERE?   
  DE  Das ganze book - WER BIST DU UND WARUM BIST DU HIER?   KDO JSI A PROČ JSI ZDE?
- vydal Peter Daniel Francuch v roce 1995. Pojednává o postavení pozemského člověka ve Stvoření. Zpracováno v roce 1984.OBSAH KNIHY:

ÚVOD
PROČ POTŘEBUJETE ČÍST TUTO KNIHU?

KAPITOLA 1.
JE HISTORIE ČLOVĚČENSTVA, A TUDÍŽ HISTORIE VAŠEHO VZNIKU, POPISOVANÁ V RŮZNÝCH VĚDECKÝCH A NÁBOŽENSKÝCH KNIHÁCH, PRAVDIVÁ? JSTE SKUTEČNĚ TÍM, CO ŘÍKAJÍ, ŽE JSTE? JAKÁ JE PRAVÁ SKUTEČNOST OHLEDNĚ TOHOTO VŠEHO?

KAPITOLA 2.
Z ČEHO SKUTEČNĚ SESTÁVÁTE? KOLIK JE VE VÁS ÚROVNÍ A ASPEKTŮ? JAKÉ JE VAŠE MÍSTO A POZICE V TOMTO VESMÍRU A VE VZTAHU K OSTATNÍM? ŽIJETE SKUTEČNĚ V PŮVODNÍM A PRAVÉM SVĚTĚ? JAKÝ JE ÚČEL VAŠEHO ŽIVOTA? ZAPOČALI JSTE SVŮJ ŽIVOT SKUTEČNĚ NA PLANETĚ ZEMI?

KAPITOLA 3.
JAK SKUTEČNĚ VZNIKAJÍ VAŠE PROBLÉMY, STAROSTI, ŠPATNÉ NÁVYKY, STRÁDÁNÍ, UTRPENÍ, NEMOCI, CHOROBY, NEHODY, PŘÍHODY A VŠECHNY OSTATNÍ NEŠTĚSTÍ, POTÍŽE, NEDOSTATKY ATD.? JAKÉMU ÚČELU VE VAŠEM ŽIVOTĚ SLOUŽÍ? SKUTEČNĚ JE POTŘEBUJETE? JAK VE SKUTEČNOSTI VZNIKÁ NEGATIVNÍ STAV? JEDLA EVA V ZAHRADĚ EDEN SKUTEČNĚ JABLKO A DALA HO JÍST ADAMOVI, KTERÝŽTO ČIN SE POVAŽUJE ZA POČÁTEK VEŠKERÉ LIDSKÉ BÍDY A NEGATIVNÍHO STAVU? CO TO VŠECHNO SKUTEČNĚ ZNAMENÁ A OZNAČUJE? JAKÝ TO MŮŽE MÍT VZTAH K VAŠEMU VLASTNÍMU OSOBNÍMU ŽIVOTU ČI KAŽDODENNÍMU ŽITÍ?

KAPITOLA 4.
JAKÉ JSOU NÁLEŽITÉ, SPRÁVNÉ, PRAVÉ, ÚČINNÉ, ÚSPĚŠNÉ PROSTŘEDKY A ZPŮSOBY JAK NALÉZT VAŠÍ CESTY ZPĚT K PRAVÉMU ŽIVOTU, KE SVÉMU PRAVÉMU NITERNÉMU JÁ, KE SVÉ NITERNÉ MYSLI A K PRAVÉMU ŠTĚSTÍ? JAK SE V SOBĚ ZBAVIT VŠEHO, CO VÁM ZPŮSOBUJE VŠECHNY DRUHY PROBLÉMŮ A POTÍŽÍ, AŤ JSOU DUCHOVNÍ, DUŠEVNÍ, EMOČNÍ, INTELEKTUÁLNÍ, SEXUÁLNÍ, OSOBNÍ ČI FYZICKÉ NEBO JAKÉKOLI JINÉ BEZ JAKÉKOLI VÝJIMKY?

KAPITOLA 5.
JAK NEUSTÁLE A NÁLEŽITĚ UDRŽOVAT SVŮJ DUCHOVNÍ, DUŠEVNÍ, CITOVÝ, INTELEKTUÁLNÍ A VŮBEC VEŠKERÝ BLAHOBYT A ŠTĚSTÍ, ANIŽ BYSTE NESKLOUZLI ČI SE NEVRÁTILI ZPĚT, KE SVÉMU PŘEDEŠLÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU, KTERÝ VÁS NIČÍ, ANEBO ANIŽ BYSTE STAGNOVALI NA JEDNOM MÍSTĚ? JAK NAPLNIT ÚČEL SVÉHO ŽIVOTA NA ZEMI K VLASTNÍ SPOKOJENOSTI A KE SPOKOJENOSTI SVÉHO STVOŘITELE? KONČÍ VÁŠ OSOBNÍ, JEDINEČNÝ A SEBEUVĚDOMĚLÝ ŽIVOT VAŠÍ FYZICKOU SMRTÍ? CO SE S VÁMI STANE PO TÉ, CO OPUSTÍTE SVÉ TĚLO A TUTO ZEMI?

ZÁVĚR
VÍTE NYNÍ SKUTEČNĚ, KDO JSTE A PROČ JSTE ZDE A CO TO ZNAMENÁ BÝT PRAVOU DUCHOVNÍ A ŠŤASTNOU LIDSKOU BYTOSTÍ – LIDSKOU BYTOSTÍ INTEGROVANOU?


 KNIHA KE STAŽENÍ ...

     
NZPJK                                     DUCHOVNÍ ŠKOLA                                     ZÁKLADY DUCHOVNOSTI      

ÚVOD | DUCHOVNO | KONTAKTY | MAPOVÁNÍ STRÁNKY